: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

28-06-2007 | [MADAME] Totally Sexy House – dj Lone and Tommy [trąbka]

Świeży wymiar imprez w Madame

Piątki na piątki w Madame
[Piatek 29 czerwca]  Madamo Latino Praya  by dj Martin Krause [Resident Madame] Brazylijskie i latynoamerykańskie rytmy w piątkowy wieczór. Stała ekipa, co tydzień wie gdzie można się wybawić. Martin zagra swoje, a ludzie będą tańczyć.

[Sobota 30 czerwca] Totally Sexy House – dj Lone and Tommy [trąbka]

Tommy (trąbka) – Tomasz Grzegowski. Student Wyższych Studiów muzycznych w Katowicach . Pracownik Teatru Muzycznego w Gdyni . Występujący licznie na różnorodnych koncertach jazzowych i nie tylko . Z muzyką electroniczną związany od  lutego 2007 w  kolektywie z 3miejskim dj-em i promotorem Lone. Występował już w takich klubach jak Mandarynka , Atelier, Surf Bar czy Boolvar. Sposób w jaki łączy taneczny bit z muzyką jazzową przenosi każdego w zupełnie inny wymiar imprezy.

Lone - jego muzykę określa się jako funky-electro-sexy-vocal-house. Ta nazwa najbardziej oddaje różnorodność gatunków, które serwuje klubowiczom w swoich setach. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął ponad 4 lata temu. Od tego czasu występował we wszystkich liczących się klubach Trójmiasta, takich jak  : Sfinks, Faktoria, Klubowa, Mandarynka, Papryka (Siouxy9), Mandragora, Soho, Boolvar, Cobe, Cafe Teria, Surf Bar, Ferber,  Zoom. Regularnie zapraszany także do miejsc poza 3city : Madame (Elbląg), Kwadrans (Koszalin), Pestka (Olsztyn), Metafora (W-wa) czy The Beach (Dębki). W 2004 roku został rezydentem w sopockim klubie Mandarynka z którym współpracuje do dziś. Jego występy stały się już dla większości klubowiczów rozpoznawalne, ze względu na wypracowany własny styl muzyczny. W 2006 roku rezydował w klubie „The Beach” w Dębkach, do którego powraca także w roku 2007. Zajmował się również oprawą muzyczną dla wszystkich imprez organizowanych przez telewizję TVN w Trójmieście, w tym także imprez związanych z Festiwalem w Sopocie 2006. Promotor imprez pod szyldem Totally Sexy House, na których występuje przy współpracy z zaprzyjaźnionymi muzykami.(Tommy-trąbka oraz Aleksandra-vocal). W marcu br. wstąpił do warszawskiej agencji artystyczno- bookingowej „2be3”.  Miał przyjemność zagrać z wszystkimi liczącymi się djami 3miasta i nie tylko. Jego ulubione labele to Royal Flush, Azuli, Mute, Gigolo, Defected, Egoiste, Joia Sweden.

Rezerwacje do 22:30 bezpłatne – kom. 886 587 194 [New Mobile Number]
Chcesz być informowany na bieżąco? Wyślij mail o treści „news” na  adres madame.madame-klub.pl (w miejscu kropki wstaw @)

Madame
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone