: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

19-06-2005  | Dartowa Klepsydra

  Tak więc rozpoczął się Puchar Elbląga w Darcie. Poniżej zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia.
Pozwolę sobie również na mały komentarz rozstrzelanych fotek. Wiadomo, że podczas takich miłych imprez i gorącej atmosfery należało się małe conieco do picia, tak więc proszę o wybaczenie drobnych nieścisłości w mych literkach.
Organizacyjnych trudów jak zwykle podjął się nasz niestrudzony sędzia Darek aka Kaczor. Na kilku pierwszych pstrykach widzimy go mężnie walczącego z materią martwych kabli, przewodów i pucharków. Pucharki, jak widzimy na załączonych fotach, są śliczne, piękne i na pewno ucieszą swym wyglądem przyszłych zwyciężców. Dalej już poszła zapowiedź Adama w temacie doskonałej zabawy i równie doskonałych wyników. Swoje odczyty zawodników odpalił Kaczor i impreza ruszyła.
A dalej to już poszło z górki. Jako pierwsze w kolejce poszły zawody w Cricketa, na kilku fotach widać, bohaterskie boje o najlepsze punkty. Przyznam się bez bicia, że niestety nie wiem dokładnie o jakie tam zasady chodzi:/ Nieco światła na tę konkurencje rzucił nieoceniony Hakan. Mam gdzieś spisaną jego relację i przy najbliższej okazji napiszę co nieco o tej formie "rzutkarstwa".
Teraz już znikam i zapraszam do dalszego opatrywania newsa i fotek.

Hospes
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone