: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

14-07-2007 | Przedsprzedaż biletów na Harrego Pottera

Harry Potter I Zakon Feniksa
Premiera już 27 lipca

Mija długie samotne lato, które Harry Potter spędza w oczekiwaniu na rozpoczęcie piątego roku nauki w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Musi znosić wspólne mieszkanie ze znienawidzonymi Dursleyami, a jakby tego było mało, jego koledzy i najbliżsi przyjaciele - Ron Weasley i Hermiona Granger - przez całe wakacje nie przysłali mu nawet jednej kartki. Tak naprawdę nikt nie odezwał się do niego od czasu jego konfrontacji ze złym Lordem Voldemortem. Owszem, Harry w końcu dostaje list, ale nie taki, jakiego by oczekiwał. Otrzymuje zawiadomienie o tym, że zostanie wyrzucony z Hogwartu za bezprawne użycie magii poza szkołą i to jeszcze w obecności Mugola - wstrętnego kuzyna Dudleya. I na nic zda się tłumaczenie, że zrobił to w obronie przed niesprowokowanym i niewyjaśnionym atakiem dwóch dementorów.
Harry ma nadzieję wybronić się jednak przed nieformalnym sądem zaaranżowanym przez Ministra Magii, Korneliusza Knota, który kieruje się osobistymi powodami, chcąc na dobre pozbyć się młodego czarodzieja. Ku wielkiemu niezadowoleniu Knota, Harry zostaje oczyszczony z zarzutów, głównie dzięki interwencji szacownego dyrektora Hogwartu, Albusa Dumbledore'a, lecz po raz pierwszy jego powrót do Hogwartu budzi w nim obawy i niepewność. Harry dowiedział się, że większość społeczności czarodziejów dała się przekonać, iż historia o jego niedawnym spotkaniu z Voldemortem jest bezczelnym kłamstwem, co stawia jego moralność pod znakiem zapytania.
Wykluczonego z towarzystwa i osamotnionego Harry'ego nękają po nocach koszmary złowieszczo przepowiadające przyszłe wydarzenia. Co gorsza, jedyny człowiek, którego pomocy Harry potrzebuje w tej chwili najbardziej, profesor Dumbledore, nagle zaczyna zachowywać się dziwnie obco wobec zdezorientowanego i cierpiącego młodego czarodzieja.

W międzyczasie Knot, starając się przypilnować Dumbledore'a i zachować kontrolę nad uczniami Hogwartu, a szczególnie nad Harrym, powołuje nową nauczycielkę obrony przed czarną magią, obłudną profesor Dolores Umbridge. Jednak zatwierdzony przez ministerstwo program nauczania magii obronnej realizowany przez profesor Umbridge wcale nie przygotowuje młodych czarodziejów do walki z ciemnymi mocami, które im zagrażają. Za namową Hermiony i Rona Harry postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Podczas potajemnych spotkań Harry uczy niewielką grupę uczniów, nazywających siebie "Gwardią Dumbledore'a", sposobów obrony przed czarną magią, przygotowując odważnych młodych czarodziejów do zbliżającej się niezwykłej potyczki.
Warner Bros. Pictures przedstawia wyprodukowany przez Heyday Films film Harry Potter i Zakon Feniksa. W rolach głównych występują: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Warwick Davis, Ralph Fiennes, Michael Gambon, Brendan Gleeson, Richard Griffiths, Jason Isaacs, Gary Oldman, Alan Rickman, Fiona Shaw, Maggie Smith, Imelda Staunton, David Thewlis, Emma Thompson i Julie Walters.
Film wyreżyserował David Yates, a jego producentami są David Heyman i David Barron. Autorem scenariusza stworzonego na podstawie powieści J.K. Rowling jest Michael Goldenberg. Producentem wykonawczym filmu jest Lionel Wigram.
Za techniczną stronę filmu odpowiedzialni są: reżyser obrazu Sławomir Idziak, scenograf Stuart Craig, montażysta Mark Day, projektantka kostiumów Jany Temime oraz kompozytor Nicholas Hooper.

Równocześnie z premierą filmu w kinach konwencjonalnych w kinach IMAX na całym świecie pojawi się także film Harry Potter i Zakon Feniksa: An IMAX 3D Experience. Za pomocą zastrzeżonej technologii konwersji z formatu dwuwymiarowego na trójwymiarowy sceny kulminacyjne filmu (około 20 , najbardziej*minut) zostały przetworzone na format An IMAX 3D Experience pochłaniający rodzaj kina 3D na świecie. Film został cyfrowo przekształcony na * za pomocą zastrzeżonej technologii IMAX DMR*format The IMAX Experience (cyfrowego remasteringu). Specjalne ostrzeżenie - zielona ikona błyszczących okularów wyświetlona u dołu ekranu - podpowie widzom, kiedy powinni założyć ,*okulary 3D, a podobna czerwona ikona wskaże, kiedy należy zdjąć okulary. IMAX * oraz An IMAX 3D Experience*, The IMAX Experience*, IMAX MPX* 3D, IMAX DMR*IMAX są znakami handlowymi IMAX Corporation.
Film Harry Potter i Zakon Feniksa będzie rozpowszechniany na całym świecie przez Warner Bros. Pictures, spółkę Warner Bros. Entertainment.

Zakup bilet już dziś !

Premiera już 27 lipca
Godziny seansów: 11:00, 14:00, 17:00, 20:00

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone