: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

10-08-2007 | Urodziny Multikina.

Najbliższy weekend (10-12.08.2007) w Multikinie zapowiada się wyjątkowo. Dokładnie 12 sierpnia przypada druga rocznica powstania Multikina w Elblągu. Od tego czasu miłośnicy filmów mogą na 6 salach oglądać najnowsze premiery, uczestniczyć w imprezach kinowych, transmisjach, maratonach.

Świętowanie rozpocznie się w piątek 10 sierpnia Urodzinowym Nocnym Maratonem  Filmowym pod hasłem: Niezwyciężeni. Podczas maratonu zobaczyć będzie można filmy takie jak:  nie prezentowany jeszcze w naszym mieście: Rocky Balboa; przedpremierowy Next oraz 300.

Następnego dnia w sobotę 11 sierpnia na widzów Multikina będzie czekał konkurs Szczęśliwe bilety, podczas którego będzie można wygrać wiele cennych nagród (MP 3, płyty DVD, zaproszenia do restauracji oraz Multikina, akcesoria komputerowe, gadżety filmowe itp.)

W niedzielę 12 sierpnia będzie można odbyć muzyczną podróż z zespołem Veki, wziąć udział w licznych konkursach prowadzonych grupę z www.konferansjerzy-bos.cba.pl oraz posmakować urodzinowego tortu.

Next - ekranizacja książki Philipa K. Dicka. W rolach głównych Nicolas Cage i Julianne Moore. Cris Johnson urodził się z niezwykłą umiejętnością widzenia przyszłości. Szybko okazało się jednak, że ten \"dar\" będzie dla niego przekleństwem... Zamknięty w sobie i zastraszony badaniami, które przeszedł w dzieciństwie z powodu swych zdolności, żyje pod zmienionym nazwiskiem w Las Vegas obstawiając drobne zakłady hazardowe. Kiedy grupa terrorystów grozi zdetonowaniem nuklearnego ładunku w Los Angeles, rząd przypomina sobie o istnieniu Johnsona i wysyła agentkę FBI by jeszcze raz nakłoniła go do współpracy.

Rocky Balboa - jest to szósta część filmu opowiadająca o najsłynniejszym bokserze wszech czasów, Rockym Balboa (Sylvester Stallone). W filmie ma on już 50 lat i utrzymuje się z prowadzenia restauracji. Jest wdowcem i nie umie poradzić sobie z nawiązaniem kontaktu ze swoim synem. Nagle wyzwanie rzuca mu aktualny mistrz śwaita w boksie, znany jako \"The Line\". Rocky decyduje się przyjąć wyzwanie i z pomocą przyjaciela oraz syna rozpoczyna intensywne treningi.

300 - film jest adaptacją popularnego w Stanach Zjednoczonych komiksu autorstwa Franka Millera. Opowiada o przebiegu legendarnej bitwy stoczonej w wąwozie Termopile w roku 480 p. n. e. Wtedy to niewielki oddział Spartan, liczący sobie 300 żołnierzy pod wodzą króla Leonidasa stanął do nierównej walki przeciw ogromnej armii perskiej.

Zespół Veki to:
Bartosz Krzywda - pianista, kompozytor, aranżer, kierownik muzyczny - prowadzi własne zespoły wykonujące autorską muzykę. Współpracuje z Krystyną Prońko, Przemkiem Dyakowskim, Grzegorzem Nadolnym, Jackiem Pelcem, Piotrem Biskupskim oraz innymi polskimi muzykami jazzowymi.

Marta Krzywda - jest wokalistką, na co dzień pedagogiem-terapeutą w przedszkolu integracyjnym. Jest solistką grupy Veki, prowadzi też zajęcia muzyczne z dziećmi niepełnosprawnymi.

Szymon Zuehlke - saksofon tenorowy, bogate doświadczenie muzyczne zdobywał w takich zespołach jak: New Time, Kwartet Piotra Lemańskiego, Elefunk, Koń, Marcin Gawdzis Group. Współpracuje z różnymi muzykami z całej Polski. Koncertuje w kraju i za granicą.

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone