: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

18-08-2005  | Złoto dla Puzona, też Złotego

W niedzielę odbył się w Elblągu kolejny już Cafe Mundial. Impreza powstała kilka lat w kędzierzawej głowie jednego z najbardziej znanych elbląskich klubowiczów - Ryśka. Mundial ma już swoje legendy, swoich miłośników i historyczne spotkania.
Każdego roku w którąś z wakacyjnych niedziel na boisku spotykają się stali bywalcy elbląskich pubów. W tym roku zagrały ekipy: Czarny Kot/MF, Złoty Puzon, Hollywood/Mandaryn, Wes Side, Fairplay, Black. Jedynka/Casablanca oraz Krypta.
Mecze zostały rozegrane w systemie grupowym. W grupie A bezdyskusyjnie zwyciężył Złoty Puzon wygrywając wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce zajęłą drużyna Czarnego Kota/MF kompletując na koniec rozgrywek 6 punktów. W grupie B zaś prym wiodła połączona ekipa Pubu Jedynka oraz Restauracji Casablanca również zdobywając komplet punktów. Finał zapowiadał się zatem ciekawie i nie zawiódł kibiców. Po zaciętej walce Jedynka i Casablanca musiały jednak ulec 0:1 niezwyciężonemu w niedzielę zespołowi Złotego Puzona.
Nagrody oczywiście były takie, jak na rozgrywki stałych bywalców pubów przystało - za pierwsze miejsce beczka piwa, za drugie miejsce beczka piwa. A zgadnijcie co to dostała drużyna, która stworzyła najlepszą atmosfere? Oczywiście beczkę piwa, która podobnie jak w latach ubiegłych powędrowała do gardeł zawodników Krypty.
Poniżej prezentujemy Wam kilka fotek z Cafe Mundialu. Nie jest ich jednak za dużo, gdyż nawalił redakcyjny fotograf (niżej podpisany - dop. redakcji). Nadsyłajcie nam jednak swoje zdjęcia, które będziemy sukcesywnie wrzucać na stronkę.

Wyniki spotkań:

Czarny Kot/MF - Złoty Puzon 1:5
Hollywood/Mandaryn - West Side 1:1
Fairplay - Black 1:5
Jedynka/Casablanca - Krypta 2:1
Czarny Kot/MF - Fairplay 4:1
Hollywood/Mandaryn - Jedynka/Casablanca 1:3
Złoty Puzon - Black 5:2
West Side - Krypta 2:4
Czarny Kot/MF - Black 4:2
Hollywood/Mandaryn - Krypta 0:5
Złoty Puzon - Fairplay 3:2
West Side - Jedynka/Casablanca 1:2

Finał:

Jedynka/Casablanca - Złoty Puzon 0:1

Opi
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone