: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

06-09-2007 |  CIAŁO do CIAŁA  - 18.IX -Pożegnanie lata w Karaokowych rytmach z zespołem „Toples”

Byli u Nas:  Skiba, Konio, Jarek Janiszewski, Robert Leszczyński i wielu innych wspaniale prowadzących Karaokowe Finały.

Nadszedł czas na występ wokalno taneczny, zaspokoi nas zespół TOPLES

  Już 18. września zapraszamy wszystkich na imprezę, która pomoże nam w utrwaleniu wakacji, tych miłych chwil. W ciepłych barwach muzyki i nowym wystroju Bowling Clubu już o 20:00 oczekiwał będzie na nas zespół Toples oraz wszyscy dotychczasowi uczestnicy Karaoke.


TOPLES - Czołowy bez wątpienia najbardziej rozchwytywany polski zespół muzyki disco polo dance.Zespół którego liderem i wokalistą jest Marcin Siegieńczuk zadebiutowała w 1999 r. i dzięki pierwszej swojej płycie zatytułowanej "Ciało do ciała", od razu zyskała wielkie setki tysięcy fanów i stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych, w swoim gatunku muzycznym.
Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia, które Toples otrzymuje za swoje dokonania w dziedzinie muzyki tanecznej: Złoty Głos na festiwalu Dance w Opolu, a także na corocznym Festiwalu Muzyki Disco Polo i Dance w Ostródzie.
Dyskografia Toples to 7 albumów, sprzedane w rekordowych nakładach: "Ciało do Ciała", "Nie mydło nie granat", "Zostajemy do końca", "Kobiety rządzą nami".


Pamiętajcie:
WTOREK:  18.września.2007
Godzina: 20:00

BC
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone