: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

07-09-2007 | Co nowego w Multikinie?

W najbliższy piątek, 7 września, powitamy na naszych ekranach 2 premiery:

I Ty Możesz Zostać Bohaterem
Bohaterem historii jest 10-letni chłopiec, na którego wszyscy wołają po prostu Mały (głos Małgorzata Kożuchowska, w wersji oryginalnej Jake T. Austin). Mały jest zagorzałym fanem pewnej sportowej drużyny.
Podczas włamania do szatni jego ukochanego zespołu ginie bezcenny sprzęt (Skarb, głos Agnieszka Dygant, w wersji oryginalnej Whoopi Goldberg), bez którego drużyna nie ma szans w nadchodzących mistrzostwach.
Zdeterminowany chłopiec postanawia za wszelką cenę go odzyskać i rusza tropem złodzieja. Tak zaczyna się jego wielka wyprawa po Stanach Zjednoczonych czasów Wielkiego Kryzysu.

W tej szalonej podróży towarzyszy mu rozbrykana gadająca Piłeczka (głos Krzysztof Tyniec, w wersji oryginalnej Rob Reiner), która swoim poczuciem humoru potrafi dodać otuchy nawet w największych tarapatach. Na swej drodze spotykają wielu prawdziwych przyjaciół, Mały poznaje swoje słabe i mocne strony. Uczy się, czym jest nadzieja, przyjaźń i rodzina. Udaje mu się osiągnąć cel, bo wie, że nigdy nie należy się poddawać.
I ty możesz zostać bohaterem to historia o tym, że warto ryzykować, by spełnić swe marzenia.

Godziny wyświetlania filmu:
pt-nd, wt, czw: 09:30, 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:30
pn: 09:00, 11:00, 13:00, 15:00, 17:15
śr: 09:00, 11;00, 13:00, 15:00, 17:00


Ultimatum Bourne'a
"W pierwszych dwóch filmach motywem przewodnim akcji były pytania zadawane przez głównego bohatera. 'Kim jestem?' 'Kto zabił moją dziewczynę? Odpowiedzi, które wtedy uzyskał były być może satysfakcjonujące, ale nie pełne.

Trzeci film powinien dawać jasne odpowiedzi. Pod koniec filmu widz musi zrozumieć, jak Jason Bourne stał się Jasonem Bournem." W Tożsamości Bourne'a usiłował dowiedzieć się kim jest. W Krucjacie... szukał zemsty za to, co mu zrobiono. Teraz, wraca do domu ..i o wszystkim sobie przypomina. Matt Damon powraca rolą wyszkolonego zabójcy Jasona Bourne'a w filmie Ultimatum Bourne'a. Kontynuację przebojów z 2002 i 2004 roku - które zarobiły na świecie ponad 500 mln USD, a w samych tylko Stanach Zjednoczonych sprzedały się w 20 milionach egzemplarzy DVD - reżyseruje nominowany do nagrody Akademii(r) Paul Greengrass (Lot 93, Krucjata Bourne'a). Pod względem choreografii scen akcji i pościgów, filmy opowiadające o Jamesie Bourne ustanowiły nowe standardy dla całego gatunku. Pełna innowacji struktura opowieści sprawia, że wartka akcja Ultimatum Bourne'a eksploduje nieoczekiwanymi zwrotami.
Bourne żyje bez ojczyzny i przeszłości. Na skutek brutalnego szkolenia, którego nie pamięta, a któremu poddali go ludzie, których nie jest w stanie zidentyfikować, Bourne stał się śmiertelną bronią - jest najtrudniejszym celem, z jakim kiedykolwiek miało do czynienia CIA. Od czasu, kiedy kilka lat temu znaleziono go pływającego w Morzu Śródziemnym u wybrzeża Włoch, mężczyzna desperacko usiłuje dowiedzieć się, kim jest i kto nauczył go zabijać. Po tym, jak jego ukochana Marie ginie od kuli mordercy, wszystkim czego Bourne pragnie jest zemsta. Kiedy jej dokonuje stara się zniknąć na zawsze i zapomnieć o życiu, które mu skradziono. Nadzieje na w miarę spokojne życie trwają krótko. Bourne ponownie staje się celem, kiedy na tytułowej stronie londyńskiego dziennika pojawiają się spekulacje o jego istnieniu.
Treadstone, ściśle tajny program operacyjny, który stworzył Jamesa Bourne'a - zabójcę, uległ reorganizacji. Został przemianowany na program Blackbriar podlegający Ministerstwu Obrony i mający do dyspozycji nowe pokolenie wyszkolonych zabójców. Dla nich, Bourne jest zagrożeniem, które muszą wyeliminować raz na zawsze. Dla niego to właśnie oni są jedynym powiązaniem z życiem, które bezskutecznie usiłuje wymazać z pamięci. Bourne znajduje się już na końcu nici prowadzącej do kłębka. Tym razem nie powstrzymają go puste obietnice byłych dowódców, ani nawet śmierć tych, którzy go ścigają. Nie mając nic do stracenia, Bourne wykorzysta wszystko, czego się nauczył, aby dostać się do tych, którzy go stworzyli i raz na zawsze wszystko zakończyć. W pogoni za odpowiedziami będzie przemieszczał się z Moskwy, do Berlina, Paryża i Londynu, tropiony przez agentów operacyjnych Blackbriar i agentów federalnych. Jego podróż zawiedzie go ostatecznie tam, gdzie wszystko się zaczęło i musi skończyć: na ulice Nowego Jorku. W swoich rolach powracają w filmie Julia Stiles (Omen, Tożsamość i Krucjata Bourne'a) jako agentka Nicky Parsons i trzykrotnie nominowana do Oskara(r) Joan Allen (Krucjata Bourne'a) - śledcza CIA Pamela Landy. Do obsady dołączyli ponadto - David Strathairn (Good Night, and Good Luck) - Noah Vosen, szef programu Blackbriar; Scott Glenn (Milczenie owiec, Dzień próby) - Ezra Kramer, szef CIA; Paddy Considine (Hot Fuzz) - Simon Ross, brytyjski dziennikarz gotowy opublikować informacje o Blackbriar; Edgar Ramirez (Domino) - Paz, śmiertelnie groźny agent podążający za Bourne'm oraz pięciokrotnie nominowany do nagrody Akademii(r) Albert Finney (Erin Brockovich, Duża ryba) jako dr Albert Hirsch. Film zrealizowano na podstawie scenariusza Tony'ego Gilroya (Tożsamość Bourne'a, Krucjata Bourne'a), Scotta Z. Burnsa (The Half Life of Timofey Berezin) oraz George'a Nolfi (Ocean's Twelve) opartego na klasycznej serii powieści szpiegowskich autorstwa Roberta Ludluma. Produkcja - Frank Marshall (Tożsamość Bourne'a i Krucjata Bourne'a), Patrick Crowley (Eight Below) i Paul L. Sandberg (Krucjata Bourne'a). Producenci wykonawczy - Jeffrey M. Weiner, Henry Morrison i Doug Liman. Zdjęcia - Oliver Wood (Tożsamość Bourne'a, Krucjata Bourne'a), scenografia - Peter Wenham, montaż - Christopher Rouse (Tożsamość Bourne'a, Lot 93), kostiumy - Shay Cunliffe, muzyka - John Powell (Tożsamość Bourne'a, Krucjata Bourne'a, Lot 93).

pt-czw: 10:00, 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30


-----


Mecz na wielkim ekranie.
W sobotę 8 września o godzinie 22:00 zapraszamy na mecz eliminacji Mistrzow Europy 2008 Polska-Portugalia.

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone