: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

24-08-2005  | Karty dla bywalców

Już od jakiegoś czasu w Elblągu działa klub "Madame". Już kilka razy na nocnym padło słowo "karta klubowa". Ponieważ w naszym mieście to chyba nowość, więc chciałbym kilka słów o niej napisać.

Jak stać się jej posiadaczem? "Karta Klubowa "Madame" to ukłon w stronę stałych bywalców oraz fanów klubu "Madame", którzy razem z Nami tworzą klimat tego miejsca. Nie istnieje i nie będzie istniał żaden sztywny tryb przyznawania naszej karty klubowej - jedynym kryterium zawsze będzie nasze subiektywne przekonanie, że karta klubowa "Madame" trafia do odpowiedniej osoby" - tak wyczytać możemy na stronie Madame. Kartę otrzymać możemy na dwa sposoby - albo się o nią sami upomnimy podczas pobytu w lokalu, albo zarekomenduje nas inny stały bywalec. Przepraszam, jest jeszcze jeden sposób - "czysty przypadek".

Z posiadania takiego kawałka plastyku płyną same korzyści m.in.: bezpłatne wstępy na imprezy weekendowe, zniżki na imprezy specjalne oraz udział w imprezach organizowanych przez klub tylko dla bywalców. Więcej o karcie klubowej przeczytacie też na stronach Madame (http://www.madame-klub.pl).

Opi-Wan
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone