: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

24-08-2005  | Ibiza weekend w Madame

Mam dziś dla Was konkurs. Ale zanim przejdę do najważniejszego, czyli nagród opowiem trochę o pierwszym wrześniowym weekendzie w Madame. A jest o czym opowiadać, bo zapowiada się świetna imprezka - Ibiza Weekend.

2 i 3 września Madame zmieni się w plażę z tej gorącej wyspy. A jak na prawdziwych plażowiczów przystało obowiązywać Was będzie strój plażowy - kostiumy kąpielowe, bermudy, kapelusze, okulary przeciwsłoneczne itp. Oczywiście nad bezpieczeństwem kąpiących czuwać bedzie ratownik.

Wstęp bezpłatny dla posiadaczy kart klubowych, reszta - 10 zł (opłata za piątkową i sobotnią imprezę). Rezerwacje pod nr tel. 607 911 811. Patronat nad weekendem objął serwis http://www.wyspa-ibiza.com. Wstęp od 21 lat, selekcja.

A my mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na oba wieczory. Żeby trafiły do Was musie odpowiedzieć na proste pytanie: Do jakiego kraju należy Ibiza? Odpowiedzi wysyłajcie mailem na adres konkurs@nocnyelblag.pl (w temacie wpiszcie "Ibiza weekend w Madame"). Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 29 sierpnia. Tego dnia wieczorem wylosujemy zwycięzców i podamy wyniki. Powodzenia!

Opi-Wan
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone