: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

22-09-2007 | Student Łik- Czwartek BLaCK Beat  & Chill Grubaz Technik

Studencki łikend juz w dniach (04.-06.X.07)

Czwartek - Black Beat party- dj ChiLL & Grubaz i Technik
Piątek - I Love Ibiza - Dj Adalbert & Dj Matush
Sobota - DYSKOTEKOWO - Dj Fruit & Gość

Gruba.technika czyli warszawscy dj'e - grubaz i technik.
duet djsko/turntablisyczny, pasjonaci 12 calowych płyt, fanatycy trzasku płyt winylowych, miłośnicy mixerów vestax i technicsów sl 1200/1210.

Ich przygoda z gramofonami zaczęła się około 2001 roku. Razem działają około 3 lat. Mają na koncie kilkaset udanych imprez oraz pokazów na terenie całej Polski. Gruba.technika to kolektyw z serca warszawy - grochowa (praga południe). Panowie w swych początkach współpracowali z "lokalnymi artystami" tj. radio g, formacja cmentarz oraz ths klika. Z czasem ich działalność przerodziła "globalną" - na terenie warszawy. Mimo ze żaden z nich nie jest integralną częścią rapowych ekip, ich skrecze oraz cuty można usłyszeć na płytach takich artystów jak: Jamal, Mały Esz Esz, Bez cenzury, jwp, Dixon37, emazet/procent, Onar, Ciech/Polej, SzybkiSzmal, Skazani na sukces, oraz z THS Klika.

W latach 2001 - 2006, Grubaz i Technik rozgrzewali pokazami na 4 gramofony parkiety całej Polski przed takimi artystami : WWO, Zipera, Mor w.a., 3h/warszafski deszcz, Kasta Skład, Peja, Jamal, OSTR, pokahontaz. Panowie mieli też przyjemność grać przed artystami z poza granic naszego kraju: Busta Rhymes, Reakwon, GZA oraz Wu Tang Killa Bees.

W latach 2005-2006 panowie współpracowali z firmą Reebok. Zorganizowali w tym czasie 2 ogólnopolskiej trasy "rbk dj soundsystem on tour" vol1 oraz vol2. Trasy objęły taki miasta: Sopot, Warszawa, Bydgoszcz, Toruń, Zielona góra, Lublin, Kraków, Rzeszów, Częstochowa, Łódź. Fakt, że współpracowali z tak wielką firmą, dowodzi iż nie są o "tylko" dj'e, lecz muzycy - zarówno estradowi jak i studyjni.

Na początku 2007 roku gruba.technika productionz wypuściła pierwszą z serii mixtejpów "blend connection". Płyta nazwana została "Warsaw blend connection", gdyż wszystkie remixy stworzyli dj'e z Warszawy. Kolejne części niebawem - Poland oraz Europe blend connection.

Rok 2007 to nie tylko kolejne imprezy, pokazy czy produkcje duetu gruba.technika. Wraz z 2007 rokiem panowie związali się z warszawska wytwórnia PROSTO. Współpraca zaowocowała pomysłami na kolejne rozwojowe kroki. Seria ubrań, trasa po Polsce i Europie - prócz miast Polski panowie chcą odwiedzić takie kraje: Niemcy, Francja, Hiszpania, Anglia oraz Norwegia. Ich największym sukcesem jest możliwość wydania płyty w PROSTO Label. Będzie to pierwsza tego typu płyta na polskim rynku. Panowie na chwile obecną to na niej skupiają się najbardziej.

mimo dość intensywnej działalności panowie starają się promować turntablism w połączeniu z żywymi instrumentami. W warszawskim klubie KLINIKA na fortach racławickich organizują wraz z utalentowanym saxofonistą - Grzechem Piotrowskim sesje/jamy muzyczne. 4 gramofony, saxofon oraz perkusja. Zestaw muzyczny, który daje nieograniczone możliwości w kreowaniu dźwięków.

Rok 2007 to dla duetu gruba.technika rok zmiany rezydentury klubowej w Warszawie. Do tej pory panowie współpracowali z klubem Harlem. Od czerwca 2007 zmienili klub na FRESH - www.thefresh.pl.

W przygotowaniu jest strona www.grubatechnika.pl, którą wykonuje firma Ambrosia grafics,  a z która panowie są w ścisłej współpracy. Już wkrótce premiera on-line.

Gruba.technika współpracuje z : volume up managament, plej entertejment, hip-hop.pl, radiostacją, portalem rapgra.com, sklepem sideone, prosto label oraz ambrosia inc.

Czwartek 04.X.07
Grają : Chill, Grubaz, Technik
Godzina: 22:00
Uwaga lokal pochłania jedynie osoby dorosłe


Zapraszamy

BC
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone