: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

24-09-2007 | IX i X Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

W sobotę i niedzielę /29 i 30 września/ w hali MOSiR przy ul. Karowej, odbędzie się IX i X Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Wystawę można będzie zwiedzać w godz. 10-18. Na wystawie będzie ok. 250 kotów 20 ras  4 kategorii, które przyjadą z Polski, Niemiec, Litwy, Łotwy , Estonii i Danii.
Od popularnych persów, egzotyków i syjamów zaczynając przez duże maine coony, norweskie leśne i koty syberyjskie, pluszowe koty brytyjskie, zielonookie rosyjskie niebieskie, gadatliwe orienty, czy ciągle jeszcze rzadko spotykane w Polsce koty kartuskie i seszelskie.
Dodatkowa atrakcją wystawy będzie prezentacja kotów norweskich leśnych, która przeprowadzi Klub Miłośników i Hodowców Kotów Norweskich leśnych Agnar. Prezentacja multimedialna pokaże jak na przestrzeni lat zmieniał się typ kotów tej rasy. W sobotę odbędzie się tez Show kotów norweskich
leśnych.
Koty będą oceniane przez zagranicznych sędziów felinologicznych z Belgii, Francji, Szwecji i Danii. Sędziowie oceniający koty nominuje te najpiękniejsze do Best n Show. Potem wybiorą tego najpiękniejszego zwycięzcę wystawy Best of Best - Najlepszy z najlepszych.
Na wystawie będzie można nabyć karmy i akcesoria dla kotów i innych zwierząt domowych po atrakcyjnych cenach. Będzie również możliwości zrobienia sobie zdjęcia z kotem u profesjonalnego fotografa a hodowcy udzielą informacji o hodowanych przez siebie rasach.
W sobotę o godz. 14-ej, odbędzie sie prelekcja z zakresu genetyki kotów- dziedziczenia kolorów  a
niedzielę z zakresu pielęgnacji futra kotów długowłosych.
W niedziele  dodatkowo odbędzie się Hobby Show kotów norweskich leśnych, jest to już bardziej zabawa niż poważna ocena sędziowska, wybór kota norweskiego leśnego o najdłuższym ogonie, największych uszach itd.

Kocia Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone