: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

28-09-2007 | Co nowego w Multikinie?

W najbliższy piątek 28 września o godz. 22:00 zapraszamy wszystkich na Nocny Maraton Filmowy - Noc Iluzji
Będzie można zobaczyć filmy:

Iluzjonista
Człowiek znikąd - Eisenheim, wystawia w Wiedniu zdumiewające spektakle, które wzbudzają sensację i plotki o jego nadprzyrodzonych zdolnościach. Wkrótce zaczyna się nim interesować jeden z najbardziej wpływowych ludzi Europy, pretendent do tronu - Książę Leopold. Pewien, że iluzjonista jest jedynie sprawnym kuglarzem, książę zjawia się na jednym z przedstawień Eisenheima, by zdemaskować go w trakcie występu. Na scenę, do asystowania iluzjoniście, wysyła swą piękną narzeczoną, Sophie... od tego momentu nic już nie jest tym, czym się wydaje...
Jak daleko może się posunąć mężczyzna, by odzyskać miłość kobiety?

Czy talent magika wystarczy by przekroczyć granicę między życiem i śmiercią?
W świecie, gdzie nic nie jest takim, jakim się wydaje, iluzjonista i inspektor stają na przeciw siebie w wielkim pojedynku świadomości. Cel ich walki, to wykrycie granic, między rzeczywistością a magią. Ale po drodze zatrą się granice między korupcją a władzą, oddaniem a miłością, obłędem a prawem, i w końcu - między życiem a śmiercią.
Iluzjonista to film oparty na powieści Stevena Millhausera - laureata nagrody Pulitzera. Mieszanka magii, tajemnicy, władzy i namiętności z niezapomnianymi zdjęciami mistrza kamery Dicka Pope'a (Vera Drake, Sekrety i kłamstwa) stawia pytanie o granice rzeczywistości i siłę uczuć.

Labirynt Fauna
"Labirynt Fauna" to jeden z najgorętszych tytułów tego sezonu, który podbija serca widzów i krytyków na całym świecie.
Zdobywca 6 nominacji do Oscara 2007, w tym dla Najlepszego Filmu Nieanglojęzycznego i nominacji do Złotego Globu, laureat 3 nagród BAFTA - brytyjskich Oscarów, zwycięzca ostatniego Festiwalu Camerimage.

Olśniewająca wizualnie i fabularnie opowieść w reżyserii Guillermo del Toro, twórcy "Hellboy'a" i "Blade 2".
12-letnia Ofelia wraz z matką i ojczymem wyprowadza się do wiejskiego domu. Posiadłość położona jest w pobliżu starego zrujnowanego labiryntu, który szybko staje się ulubionym miejscem zabaw dziewczynki. Ofelia nie mogąc poradzić sobie z samotnością i brutalnością otaczającej rzeczywistości wymyśla swój własny wyimaginowany świat. Jest on pełny fantastycznych stworów i tajemniczych miejsc, do których ucieka przy każdej możliwej okazji. Ową krainą włada tytułowy Faun...


Nieustraszeni Bracia Grimm
Pełna przygód i akcji opowieść o Jakubie i Wilhelmie Grimm, którzy podróżują od wioski do wioski przekonując ich mieszkańców, że muszą poddać się odprawieniu egzorcyzmów, gdyż w ich domach żyje mnóstwo zjaw i potworów rodem nie z tego świata.
Problem pojawia się w momencie, gdy bohaterowie odkrywają, że w jednej z wiosek rzeczywiście mieszkają zjawy...
Terry Gilliam przeniesie nas w niesamowity świat baśni dla dorosłych. Czeka nas spotkanie z potworami, szeregiem magicznych zdarzeń, nieszablonowymi postaciami, humorem rodem z filmów Monthy Pythona... Jednym zdaniem - wielki Terry Gilliam powraca!


-----


W nadchodzący piątek powitamy na naszych ekranach Wojownicze Żółwie Ninja!
Dawno, dawno temu... cztery małe żółwie: Leonardo, Donatello, Michaelangelo oraz Rafaello w tajemniczy sposób urosły, a następnie zaczęły zachowywać się jak ludzie. Podobnej przemianie uległ ich przyjaciel, szczur Splinter, który dzięki rozległej wiedzy w dziedzinie wschodnich sztuk walki, uczy żółwie jak walczyć i posługiwać się bronią. I tak stały się najsłynniejszymi Wojowniczymi Żółwiami Ninja. W pierwszym z ich udziałem filmie kinowym, będą musieli zmierzyć się z ekscentrycznym miliarderem Maximilianem Wintersem, który chce przejąć władzę nad miastem, wykorzystując kosmiczną energię…

Zapraszamy na poranki z Barbie Jako Księżniczka Wyspy
Sobota i niedziela godz. 10:00 i 12:00.
Wejściówkę na pokaz można otrzymać przy zakupie plakatu "Barbie", cena plakatu – 5zł!

A 12 padziernika zapraszamy na Nocny maraton Filmowy - Noc Z Tarantino!
Grindhouse Vol.1, Grindhouse Vol. 2 - premierowo, Sin City - Miasto Grzechu!
Start godz. 22.00 - Spędź noc w Multikinie!
Karnety do nabycia w kasach Multikina


-----


Zapraszamy wszystkie Panie na spotkanie Kina na obcasach. Tradycyjnie składać się ono będzie z dwóch części. Czas wypełnią prezentacje: "Barwy jesieni" - pokaz, podczas którego pokażemy jesienne propozycje Sklepów Angel Eyes, Monnari i Venice z C.H. Zielone Tarasy. Zaprezentujemy kolekcję mody damskiej i dziecięcej na najbliższy sezon. Będzie też czas dla zdrowia. Porozmawiamy o chińskiej medycynie naturalnej i zaprezentujemy technikę ćwiczeń qigong.

W części filmowej zostanie pokazana - przedpremierowo - komedia "Wpadka".

Nieporadny Ben i ambitna Alison spotykają się w barze, co kończy się dla nich wspólną nocą. Osiem tygodni później Ben przeżywa szok, gdy dowiaduje się, że Alison jest w ciąży. Mimo że nie mają ze sobą wiele wspólnego, decydują się na związek dla dobra dziecka.

Kino na obcasach 2 października godz. 20:00, bilety 13 zł

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone