: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

10-10-2007 | Energetyczny Maraton Kopiko w Multikinie

Multikino zaprasza wszystkich na Energetyczny Maraton Kopiko który odbędzie się 11 października o godz. 21:00.

Będzie można obejrzeć

Ocean's 13
Jakie są szanse na wyrównanie rachunków?
Danny Ocean (George Clooney) wraz ze swoim gangiem wykona swój najbardziej ambitny i ryzykowny skok z tylko jednego powodu- aby obronić jednego ze swoich ludzi. Potrzeba im jednak będzie czegoś więcej niż szczęście, żeby rozbić "Bank".
Bezwzględny właściciel kasyna Willy Bank (Al. Pacino) nie miał pojęcia, w co się pakuje, kiedy zadarł z Reubenem Tishkoffem (Elliott Gould), przyjacielem i mentorem Danny'ego Oceana, na skutek czego pogrążony w depresji Reuben w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Bank przeliczył się... i to bardzo. Wprawdzie unieszkodliwił jednego z członków Jedenastki Oceana, ale pozostali mają się całkiem dobrze i obrali sobie jeden cel: dobrać się Bankowi do skóry właśnie tej nocy, która miała być dla niego największym tryumfem - podczas otwarcia jego nowego kasyna, nie bez kozery nazwanego "Bank".
Ich strategia jest dwojaka. Najpierw pogrążą go finansowo, udowadniając, że kasyno nie zawsze wygrywa. Ale to przecież tylko pieniądze. Nokautujący cios spadnie na osobisty powód do dumy i radości Banka: jego reputację jedynego właściciela hoteli, który otrzymał nagrodę Five Diamond Award, przyznawaną przez Royal Review Board, za każdy ze swoich hoteli.
Plan jest skomplikowany, niebezpieczny i niemal niemożliwy do wykonania, ale gdy chodzi o członka ich ekipy, dla Jedenastki Oceana nie ma żadnych ograniczeń.
W filmie Ocean's 13 obok siebie ponownie wystąpią takie gwiazdy, jak: George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia, Don Cheadle, Bernie Mac, Casey Affleck, Scott Caan, Eddie Jemison oraz Shaobo Qin, a także Carl Reiner i Elliott Gould. Do obsady dołączają Al Pacino, jako Willy Bank, oraz Ellen Barkin, która wystąpi w roli jego zaufanej pomocniczki, Abigail Sponder.
Warner Bros. Pictures, we współpracy z Village Roadshow Pictures, przedstawia film wyprodukowany przez Jerry'ego Weintrauba oraz Section Eight Production, pod tytułem Ocean's 13. Film wyreżyserował Steven Soderbergh, na podstawie scenariusza Briana Koppelmana i Davida Leviena. Za produkcję filmu odpowiadał Jerry Weintraub, a producentami wykonawczymi byli: Susan Ekins, Gregory Jacobs, Frederic W. Brost oraz Bruce Berman.
Na czele zespołu filmowców stanęli scenograf Philip Messina, montażysta Stephen Mirrione, projektantka kostiumów Louise Frogley oraz kompozytor David Holmes. Ścieżkę dźwiękową filmu wydała wytwórnia Warner Sunset/Warner Bros. Records.

Deja Vu
Agent federalny z agencji ATF, Doug Carlin, prowadzi śledztwo w sprawie wybuchu bomby na promie w Nowym Orleanie. Ze zdziwieniem dostrzega, że zarówno on sam, jak i ci, którzy ocaleli, przeżywają déjŕ vu. Zjawisko okazuje się kluczem nie tylko do uniknięcia kolejnego zamachu, ale nawet i tego, który już miał miejsce...

Cena biletu 10 zł.

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone