: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

14-10-2007 | Liga Bilardowa Bowling Club

    Wczoraj odbył się kolejny mecz II Ogólnopolskiej Ligi Bilardowej. Tym razem nasi gracze w składzie: Zbigniew Samsel, Andrzej Bagnowski, Krzysztof Wodecki i Sławomir Zakrzewski zawitali w Tczewie. Ich przeciwnikami była drużyna Arkadii Junior Tczew: Krzysztof Kusa, Krzysztof Szczepański, Mateusz Sząszor i Bartłomiej Kołakowski.
    Pierwsze starcie najszybciej zakończył Andrzej wygrywając w 9 bil z Krzysztofem Szczepańskim 10:4, następnie Zbyszek też w 9 bil odniósł zwycięstwo 10:7 nad Bartkiem Kołakowskim. Potem niestety Krzysiek przegrał w 14/1 z najbardziej doświadczonym graczem w drużynie Arkadii Krzysztofem Kusa 69:100 i wszyscy oczekiwali na zakończenie meczu w 8. Po bardzo długim starciu zwycięsko wyszedł Sławek wygrywając 10:8 i zapewniając graczom z Elbląga pierwsze 3 punkty.
    W drugim starciu nastąpiło przetasowanie. Najszybciej poradził sobie Krzysiek wygrywając z Mateuszem Sząszorem w 9 bil 10:5. Następny był Andrzej też w 9 pokonując Bartka 10:7. Niestety Sławek nie poradził sobie z bardzo dobrze grającym Krzysztofem Kusą i przegrał w 14/1. Poraz kolejny oczekiwaliśmy na zakończenie meczu w 8. Był to bardzo emocjonujący mecz, w którym padła większość możliwych remisów i niestety zakończony porażką Zbyszka 9:10.
    Tak więc dwumecz zakończył się wynikiem 3:1 i 2:2 i Elblążanie wrócili do siebie z dorobkiem 4 punktów. Kolejny mecz rozegramy na własnych stołach z Fundacją Trefl Sopot na początku listopada. Życzymy powodzenia!!

K
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone