: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

22-10-2007 | Pierwszy Polski Festiwal Horroru

W dniach 25 - 28 października 2007 w Multikinie odbędzie się Pierwszy Polski Festiwal Horroru.

Impreza po raz pierwszy organizowana w Elblągu i w całym kraju za główny cel stawia sobie przedstawienie najciekawszych osiągnięć horroru ostatnich lat, oraz co należy podkreślić, filmów niepokazywanych dotąd na polskich ekranach ani w dystrybucji DVD. W repertuarze Festiwalu znalazły się w większości dzieła młodych, wchodzących dopiero na arenę twórców, którzy od wielu lat obracają się w branży i są wielbieni przez fanów. W naszej selekcji można znaleźć tytuły z dużą dawką czarnego humoru, ale również klasyczne filmy grozy budujące narastającą atmosferę zagrożenia, niekoniecznie bazujące na feerii efektów specjalnych. W zestawieniu znajdą się horrory z różnych zakątków świata - z Dalekiego Wschodu, Skandynawii, Anglii czy USA.

Festiwal Horrorów zbliżony jest w czasie do Halloween, który oprócz duchów i zmarłych, obowiązkowo kojarzy się z dyniami. Zapraszamy więc wszystkich chętnych do skorzystania z naszej promocji. Osoby, które przyniosą do Multikina wydrążoną dynię otrzymają bezpłatny bilet na wybrany dzień Festiwalu Horrorów.

Serdecznie zapraszamy!

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone