: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

12-11-2007 | Liga bilardowa

     Przedostatnia kolejka Polskiej Ligi Bilardowej przyniosła kolejny punkt elbląskiemu Bowlingowi. Tym razem graliśmy z bardzo mocną drużyną z Wejherowa, która jeszcze niedawno była drużyną I ligi. Były mistrz Polski z Wejherowa Łukasz Bartkowski pewnie wygrał oba swoje mecze z Krzysztofem Wodeckim i Mariuszem Stefańskim, jednak lider Elblążan Andrzej Bagnowski również dokonał tego samego dając nam nadzieję. W pierwszym spotkaniu swoje zwycięstwo dołożył jeszcze Sławomir Zakrzewski nad doświadczonym Krzysztofem Polaszkiem a szczęścia zabrakło kapitanowi drużyny Zbigniewowi Samselowi, który po wyrównanej walce przegrał 9:10. W drugim spotkaniu poszło już gorzej i obaj gracze nie dali rady zawodnikom z Wejherowa.
     Tak więc dwumecz zakończył się wynikiem 2:2 1:3 i dał nam kolejny punkcik ligowy. Pozostała już tylko 1 kolejka z wiceliderem tabeli Green Club Gdańsk, która najprawdopodobniej odbędzie się w przyszły weekend w Elblągu! Serdecznie zapraszamy!

K
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone