: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

17-11-2007 | OTRZĘSINY PWSZ !!!!!

Witam wszystkich studentów i nie tylko w ten zimowy, mroźny dzień. Zamieszczamy fotorelacje z środowej otrzęsinowej imprezy w Bowling Clubie. Jak zwykle nie zawiedliście! Studenci z Elbląga z imprezy na imprezę udowadniają jak potrafią się bawić. Jako student ostatniego roku jednej z Elbląskich Uczelni mogę wam zdradzić, że nie przypominam sobie takiego "Bumu" imprezowego środowiska studenckiego OBY TAK DALEJ. Rada Studencka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej zapewnia kolejne niezapomniane baleciki. Wiele osób twierdzi, że czas studiów to najlepszy okres życia, osobiście też tak uważam, ale musicie pamiętać, że studiowanie nie trwa wiecznie, dlatego właśnie korzystajcie z chwili i bawcie się ile możecie (oczywiście z głową:) zanim wstąpicie w szare monotonne w pełni dorosłe życie. Tego życzę wam Ja (Blue) oraz cała studencka ekipa Nocnego Elbląga. A teraz zabierajcie się do oglądania pstryków i do zobaczyska na następnej studenckiej imprezie :)

Carlo$
Z mojej strony, mogę jedynie dodać, że był to historyczna chwila, dla studentów jak że i dla ludzi którzy byli studentami jak że i są nimi nadal w duchu. Bo jak każdy wie studentem jest się przez całe życie.., w każdym z nas można było zobaczy ta dziką młodość.., ten niesamowity sexapil :), jak że i ekstazę którą można było wyczuc podczas owej imprezy..,która dodała nam energii.., na kolejne zmagania podczas zimowych, letnich sesji.., a dla tych którzy kończą już przygodę ze studiowaniem energii do napisanie jak najlepszych prac licencjackich, magisterskich czy tez inżynierskich...:)

Studenci Blue and Carlo$
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone