: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

27-09-2005  | Dart w Krypcie

W dniu 22.09.05 w pubie Krypta odbył się drugi z zaplanowanych ośmiu turniejów II Grand Prix sezonu 2005/06.W turnieju wystartowało 16 zawodników w tym pięć pań. Najlepszą wśród kobiet okazała się jedna z czołowych darterek naszego miasta Katarzyna Gliniecka która ostatecznie zajęła piąte miejsce.Siódmą wysoką pozycję wśród pań zajęła debiutująca w rozgrywkach o Puchar ELD Hanna Tydrych.Najlepszym zawodnikiem II turnieju I Grand Prix został Mistrz Naszego Okręgu Sławomir Pawłowski który w meczu finałowym pokonał dobrze grającego Grzegorza Gniwkiewicza.Na trzecim miejscu zawody zakończył Tomasz Malinowki a tuż za nim na miejscu czwartym uplasował się Krzysztof Stodulski. Następny turniej już za niespełna dwa tygodnie w pubie Klepsydra.Serdecznie zapraszamy!!!!
Więcej infa na oficjalnej darta stronie eldarta.com.pl/

ps. od ekipy. Na fotce nr jeden słynna scena z Taksówkarza w wykonaniu Kaczora...""You talking tu me?". To jest nasz tegoroczny kandydat do Gali Oskarowej;)

Kaczor
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone