: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

28-09-2005  | Weekendzik w Bowlingu

Łykend jak to Łykend, należał jak zawsze do twórczych chwil w życiorysie Ekipy. Tym razem zapisał się w nim muzycznymi zgłoskami Bowling Club. W ramach prowadzonej już od jakiegoś czasu akcji "zbieramy przypisy kulinarne wykonywania drinków doustnych", zaopatrzyliśmy się w drinki na podzespołach banana. I jedno co mogę powiedzieć, to że nawet nie spodziewałem się ile można z takiego owoca wyciągnąć smacznych kalorii;) Od dodatków żurawinowych, poprzez odmiany porzeczki a skończywszy na tzw. czyściochu.
A zbieranie przypisów jak zwykle uprzyjemniała doskonała ścieżka dźwiękowa w wykonaniu rezydentnego DJ'a.
Odnośnie jeszcze drinków to zdecydowanie nie pasują one jednak do doskonałej pizzy serwowanej w Clubie. W ramach walki z wystającą częścią przedniego ciała (chodzi mi o brzuch;)), cieżko mi ostatnio spożywać zbyt dużo tych specjałów. Jednak tym razem nie wytrzymałem i zamówiłem te nieziemską potrawę w tandemie z zimnym piwem. I chyba właśnie to doświadczenie było najmilszym przeżyciem mijającego weekendu.
Teraz już zapraszam do obadania obstryków, gdzie udało mi się uwiecznić kilka przemiłych twarzyczek. Pozdrowienia dla Pana z Drinkiem z fotki nr 43;)

Hospes
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone