: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

03-10-2005  | Polowanie na wojskowych

Nawiązując do podpisów pod poprzednią relacją z Millera, Ekipa postanowiła sprawdzić info o nawiedzaniu tego lokalu, przez Ekipę Wojskowych. Jak wiadomo Ekipa Nocnego i Ekipa Wojskowych, zdecydowanie różnią się w pojmowaniu zajęcia nazywanego rozrywką. Dlatego z taką pewną nieśmiałością udaliśmy się na rekonesans.
Dla dodania sobie nieco odwagi wstąpiliśmy na małe conieco do baru. Po dodaniu kilku przepisów do kolekcji drinków ruszyliśmy na parkiet. I co...????
Przesłanki o Ekipie Wojskowych na parkiecie okazały się NIEPRAWDZIWE!!! Nie wiem, kto widział tutaj zielonych ludzików, ale my na własne oczęta nic nie zaobserwowaliśmy.
Za to jak zwykle porwała nas doskonała atmosfera parkietu. Zresztą nie tylko my się dobrze bawiliśmy. Wystarczy obadać poniższe pstryki by własnymi zmysłami ocznymi się o tym przekonać.
Teraz już wracam do nowego działu na Nocnym, który już niedługo będzie miał swoją premierę. Pod warunkiem, że uda mi się odciągnąc głównego kodera, od kolejnych odcinków anime. Właśnie przyszła do niego wielgaśna paczka z toną skośnookich panienek. Zaczynam podejrzewać, że to nie anime, ale jakieś gorące azjatki, gdyż koder poleciał z tą paczką z dziwnym ogniem w oczach;)
I na koniec jak zwykle zapraszam do fotogalerii.

Hospes
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone