: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

27-11-2007 | Co nowego w Multikinie?

Andrzejki w Multikinie
1 grudnia (sobota) godz. 17:00 - 21:00

Wszystkich spragnionych dobrej zabawy w andrzejkowym klimacie zapraszamy w sobotę
1 grudnia do Multikina. W godzinach 17:00 - 21:00 będzie można usłyszeć Zespół West Ice oraz gitarzystę Bartka Sudaka.

West Ice to grupa rockowa z Malborka, założona w 2006 roku. Od początku istnienia w jej skład wchodzi czterech członków: Maksym Wiedemann ( gitara rytmiczna i wokal), Kamil Politowski ( Gitara Solowa), Daniel Wądołowski ( Gitara Basowa), Michał Bender  ( Perkusja). W repertuarze zespołu możemy odnaleźć sporą dawkę mocnej muzyki gitarowej i rockowej. W swojej karierze zagrali już wspólne koncerty z takimi gwiazdami jak Pudelsi, Kult, Piasek czy Norbi. Obecnie intensywnie pracują nad nowym materiałem, korzystając między innymi z pomocy i doświadczenia wieloletniego gitarzysty zespołu KSU.
Bartek Sudak - tegoroczny maturzysta, laureat Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego. Pisze wiersze, śpiewa, gra na gitarze. Swoją karierę na scenie rozpoczynał w kabarecie SiN, z którym, zasłynął podczas wspólnego występu z kabaretem Ani Mru Mru. Marzy o zawodzie aktora, od ponad roku związany z Teatralnym Studiem Młodych przy Teatrze Dramatycznym w Elblągu. Podczas imprezy usłyszymy kompozycje jego własnego autorstwa.

Całość imprezy poprowadzą Łukasz Brzostek i Marcin Szesza - konferansjerzy, którzy tym roku mają na swoim koncie ponad 60 imprez na których żaden z uczestników z pewnością się nie nudził. Prowadzili także imprezy o charakterze ogólnopolskim u boku takich postaci jak Krzysztof Skiba, Jarek Janiszewski czy Jarosław Kret.

Jak przystało na Andrzejki nie zabraknie wróżb, lania wosku, konkursów i dobrej zabawy.


-----

Turniej Gier PC - Premiera Need For Speed Prosteet
2 grudnia (niedziela) godz. 12:00 - 17:00

W niedzielę 2 grudnia godz. 12:00 - 17:00 zapraszamy do Multikina na otwarty Turniej Gier Komputerowych. Uczestnicy zabawy będą mogli spróbować swych sił w premierowej  Need For Speed Prosteet. To kolejna odsłona kultowej już gry wyścigów samochodowych. Grający dzięki Need for Speed ProStreet doświadczą przyjemności prowadzenia najbardziej wyczekiwanych samochodów wyścigowych, które dopiero zadebiutują na rynku. Wśród nich znajdą się między innymi Nissan GT-R (2009), Porsche 997 GT2 (2008) oraz Mitsubishi Evo X (2008).

Need for Speed ProStreet to nowe podejście do wyścigów. Atmosfera jest pełna napięcia - żywo reagujące tłumy, fotorealistyczne samochody i kłębiący się dym potęgują poczucie uczestnictwa w zmaganiach zwanych Show Down. Dodatkowych emocji dostarcza całkowicie nowy system zniszczeń, który sprawia, że przy każdej niebacznej pomyłce karoserię samochodów można nie tylko zadrapać, lecz także wygiąć, tym bardziej, im mocniej uderzymy w napotkaną przeszkodę. Need for Speed ProStreet w pełni oddaje intensywną rywalizację, moc pojazdów i emocje, jakimi cechuje się środowisko wyścigów ulicznych.

Do udziału w Turnieju można zapisywać się od 23/11 w Empiku (Zielone Tarasy).
Podczas imprezy chętni będą mogli zagrać także w grę Beowulf, opartą na premierowym filmie o tym samym tytule.
Partnerami akcji są ComputerTeam oraz Empik.


-----

Kino Na Obcasach
4 grudnia godz. 20:00

Zapraszamy serdecznie na spotkanie poświęcone kobietom, czyli Kino na Obcasach. Pierwsza część upłynie pod znakiem prezentacji. Z nowościami kosmetycznymi pokaże się Avon, a najmniejszą kuchnią świata firma Thermomix. Poznamy także właściwości ziołowego preparatu Alveo, zobaczymy kolekcję bielizny Sklepu Żabex  i najnowszą kolekcję mody zimowej Sklepów Angel Eyes, Monnari, Wenice z Centrum Handlowego Zielone Tarasy.
Kulminacją spotkania będzie projekcja przedpremierowa filmu Rozważni i romantyczni. Klub miłośników książek Jane Austin.

O filmie:
Współczesna Kalifornia być może leży tysiące kilometrów od Anglii, być może jest też oddalona w czasie od epoki opisywanej w książkach Jane Austen, ale niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają. Ludzie stale są pochłonięci kwestami związanymi z małżeństwem, przyjaźnią, romantycznymi perypetiami, normami i pozycją społeczną, podobnie jak miało to miejsce na przełomie opisywanego przez brytyjską pisarkę XVIII i XIX wieku. Film „Rozważni i romantyczni: klub miłosników Jane Austen” opowiada o życiu grupy przyjaciół, przez właśnie pryzmat literackiej bohaterki.

Cena biletu:13 zł

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone