: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

04-10-2005  | Klubowo w Madame

Jak co tydzień Madame zaprasza osoby lubiące klubową muzykę czyli coś innego niż dyskotekowe przeboje.
W najbliższy piątek za konsoletą w Madame gościł będzie DJ ERB z Trójmiasta. ERB pochodzi z Trójmiasta ale gra w wielu klubach w Polsce m.in. Klatka, Eskulap, Cute, Zez, Soda bar, Blu, Zentrum, Come In, Ministerstwo, Radio bar, Hipnoza, Art cafe, Wyższy Wymiar, Onyx, Metro, GGOG, Enzym, Sanatorium, Socho, Mandragora, Soho (Szczecin) oraz w nieistniejącym już klubie Cube w Gdyni. Muzyką house interesuje się od '95 roku a gra od '98 roku. Laureat konkursu didżejów w '99 roku w Gdyni, oraz na paradzie miłości w łodzi w 1999 roku. Organizator wielu imprez. Jego muzyka to wszelkiego rodzaju odmiany house: tribal, progressiv, dirty, funky, french, latino, vocal. Otwarty jest również na inne nie tylko housowe brzmienia. Grał u boku wszystkich liczących się polskich DJ-ów: Angelo Mike, Sebastian, Boogie Mafia (Bert & Harper), Psota (Lezbend), Wawa, Adamus, Natally di Street, Quantum Mekk, Fojbos, Gerhard, Ros, Glassé, Novika, Easy, Hywel, Wookie, Mike Anthon, Tenessee, Spin, Cube, dRwal, Fresh, Romero, Ricardo, Tsar, Blaze, Robert Dinn, Sixmillian, SB, Domi, Mikan, a także u boku Neila Robertsa (UK), Gartetha Corteza (UK), Aj Ruperta (UK), Carlito (Nl), Greg Ibbotson (UK), Da Strike (Szwecja), Hypno (UK), Lando (Kanada).
Obok ERB`a zagra rezydent Madame DJ MIRA EL TORO. Wstęp dla pań i posiadaczy kart klubowych jest bezpłatny. Pozostałe osoby wstęp 5zł. Początek imprezy w piątek o 21:30.
Sobotnia flagowa impreza JUST HOUSE JUST FUN by Madame! nie wymaga specjalnej reklamy. Jak zwykle w tym klubie tłoczno i najdłużej zapełniony parkiet na Starówce. Za konsoletą najbardziej lubiani w Madame Mira El Toro i Sense doskonale rozpoznający co się podoba publiczności i umiejętnie miksujący wszelkie odmiany muzyki house. Madame w sobotę zaprasza od 21:30 do rana. Wstęp jak zawsze: panie za darmo, osoby z kartami klubowymi również bezpłatnie, pozostałe osoby 5zł.
Klub prowadzi selekcję przy wejściu: osoby agresywne, chamskie i podejrzane nie są wpuszczane po prostu.

Madame
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone