: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

03-12-2007 | Pierwsze ujęcia z Andrzejkowego Bowlinga

Zarzucamy na sieć pierwsze pstryki z Bowlingowego Andrzeja. To dopiero pierwsze wejście z 3 planowanych odsłon tego długiego weekendowego obchodzenia andrzejowych klimatów!!!
Ja, czyli Hospes zarzucam fotogadżety na vortal, a na testowe przeżywki w wykonaniu Blua poczekamy do godziny 16. Redaktor Blue właśnie wtedy dotrze, już o własnych siłach, do siedziby redakcji i zda relacyję z tego odjazdowego wydarzenia.

Witam was moi drodzy, dotarłem w końcu do redakcji po tak ciężkim wykańczającym weekendzie andrzejkowym:) Na pierwszy ogień rzucamy fotki z czwartkowej imprezy studencko-andrzejkowej. Jak widać na zamieszczonych obok pstrykach studenckie party cieszą sie wielką popularnością, za co Brava dla wszystkich studenciaków. A teraz zboczę trochę z tematu, otóż serfując po internecie znalazłem ciekawy artykuł o jesiennej depresji, wyobraźcie sobie że takie zjawisko naprawdę zachodzi! Na szczęście w artykule było podane rozwiązanie zapobiegające temu stanowi. Jest w zasięgu waszej ręki!! Cytuje "aby pozbyć się stanu jesiennej deprechy należy jak najczęściej wychodzić na spotkania ze znajomymi, pobawić sie w dyskotece, aby zapomnieć o szarości dnia za oknem"

Mam dla was Lekarstwo. Już w tą Środę w Bowling Clubie odbędzie sie niezapomniana impreza studencko-mikołajkowa na która wszyscy, dosłownie wszyscy mają wstęp!! Pamiętajcie ministerstwo zdrowia nakazało się bawić, władzy trzeba słuchać!! Także w tym momencie wypisuje receptę i do zobaczenia w Środę!!!:)  

Blue
                  
                              You Can Dance - You Can Drink

Ekipa made in Andrzej
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone