: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

07-12-2007 | Co nowego w Multikinie.

Złoty Kompas
Premiera 06 grudnia 2007 | familijny, przygodowy | 113 min | USA
Obsada i twórcy:
Nicole Kidman - Marisa Coulter
Daniel Craig - Lord Asriel
Eva Green - Serafina Pekkala
Chris Weitz - reżyser
Philip Pullman - scenarzysta
Tom Stoppard - scenarzysta

Opowieść o przedziwnym świecie Zorzy Północnej, gdzie żyją ludzie i ich dajmony, w powietrzu wiruje tajemniczy Pył, a pewna dziewczynka ma do wypełnienia niebezpieczne zadanie. Kiedy jej przyjaciel zostaje porwany, Lyra rusza na poszukiwania, które zawiodą ją na daleką, zimną Północ. Na lodowcu mieszkają pancerne niedźwiedzie, po mroźnym niebie latają czarownice, a piękna kobieta prowadzi tam straszne eksperymenty. Pełna przygód wyprawa Lyry wiąże się z przejściem do innego świata, widocznego za Zorzą Północną...
Film jest adaptacją uhonorowanej nagrodą Carnegie Medal powieści Philipa Pullmana, będącą pierwszą częścią trylogii "Mroczne materie" jego autorstwa.


Smaki Miłości
Premiera 07 grudnia 2007 | dramat, romans | 102 min | USA
Obsada i twórcy:
Morgan Freeman - Harry Scott
Selma Blair - Kathryn
Greg Kinnear - Bradley ThomasRobert Benton - reżyser
Allison Burnett - scenarzysta

Kronika miłości - szalonej, złej, a także i takiej, która trwa kiedy wszystko inne przemija. Bohaterami filmu są pisarz Harry Stevenson (Morgan Freeman) i obserwowani przez niego mieszkańcy pewnego miasteczka przeżywający miłosne rozterki. Są wśród nich młodzi i starzy, małżonkowie i kochankowie, ludzie mili i odrażający, ludzie - bo miłość niejedno ma imię.
Jednym z bohaterów jest Harry do miłości odnosi się z szacunkiem. Miłość bowiem potrafi niszczyć, ale i  budować. Pod jej wpływem ludzie szaleją lub szlachetnieją. Miłość rządzi całym światem - nie wyłączając samego Harry’ego. Przez ekran przewijają się liczni bohaterowie i wątki. Wiecznie zakochany właściciel sklepiku - kafejki Bradley (Greg Kinnear) ma zwyczaj niewłaściwego lokowania uczuć. Jego żona Kathryn (Selma Blair) nie jest wyjątkiem. Pewnej pani agent nieruchomości, Dianie (Radha Mitchell) nie udaje się ukryć romansu z żonatym mężczyzną (Billy Burke). Tych dwoje łączy jednak nie tylko romans... Piękna Chloe (Alexa Davalos) nie wie, co zrobić z uczuciem Oskara (Toby Hemingway). Sam Harry po stracie kochanej osoby zamyka się w sobie. Pomóc stara mu się jego ukochana żona (Jane Alexander).
Wszystkie te wątki zbiegają się i łączą w jedną wielką opowieść o miłości, przed którą nikt nie ucieknie, która często przynosi szczęście, ale równie często smutek. Bez której jednak nie można żyć.


Magiczna Kostka
Premiera 07 grudnia 2007 | animowany | 80 min | Hiszpania

Odkąd zły czarownik Septimus i jego asystent zostali wygnani ze Smoczego Wzgórza, życie stało się ciche i spokojne. Jednakże Septimus i jego pomocnik Tristan znowu powracają na Wzgórze. Tym razem mają do dyspozycja tajną broń - magiczną kostkę, dziwny i niebezpieczny przedmiot o przerażającej sile. Mieszkańcy Smoczego Wzgórza i cały Wszechświat są teraz w poważnych tarapatach. Mały smok Elfy, jego dziadek - smok strażnik - oraz jego ziemski przyjaciel Kevin stoją u progu nowej fantastycznej przygody.


-----


14 grudnia, w jedną z najdłuższych nocy roku, startuje wielkie filmowe święto w sieci kin Multikino "Noc Kina".

"Noc Kina" to zimowa edycja najlepszej filmowej imprezy roku, zaczynamy oglądanie filmów w 5 ulubionych kategoriach filmowych o 23:00 i tak jak podczas letniej niezapomnianej edycji "Nocy Kina" (która odbyła się 22 czerwca 2007 r.), oglądamy filmy do białego rana przemieszczając się dowolnie z filmu na film, z sali do sali!

"Noc Kina" to:
- prawdziwie i jedyne oficjalne święto każdego kinomaniaka,
- pokazy filmowe we wszystkich salach kinowych,
- pokazy 10-11 różnych filmów, zaczynających się w krótkich odstępach czasowych - możliwość obejrzenia paru filmów w wybranej kolejności,
- pokazy filmów w 5 ulubionych kategoriach: sensacyjne, komedie, horrory, obyczajowe, kino europejskie, oraz film w kategorii specjalnej - "świąteczne",
- filmy wybrane wcześniej spośród 50 tytułów - w głosowaniu internautów na stronach www.multikino.pl i www.filmweb.pl.
- Podczas imprezy zorganizowane będą specjalne promocje w kinowych barkach (m.in. promocyjne zestawy i Coca-Cola gratis),
- podczas Nocy Kina odbędą się także specjalne konkursy z cennymi nagrodami.


A oto jak przedstawia się repertuar imprezy:

Piraci z Karaibów 3 godz. 2:00
Iluzjonista godz. 23:30
Miłość i inne nieszczęścia godz. 1:45
U Pana Boga w ogródku godz. 23:30, 3:30
Teksańska masakra piłą mechaniczną godz. 1:30
Demon godz. 23:30, 3:30
Życie od kuchni godz. 23:15, 3:15
Królowa godz. 1:30
Pachnidło godz. 1:45
Obsługiwałem angielskiego króla godz. 23:15
Zły Mikołaj godz. 23:15, 1:15, 3:15

Karnety na drugą (zimową) edycję "Nocy Kina" są ponownie w specjalnej cenie 10 zł oraz tylko 5 zł dla wszystkich posiadaczy karty "Multikinomaniaka" (karnet upoważnia na wejście na dowolną salę, na wszystkie seanse).

Na noc kina nie jest prowadzona rezerwacja karnetów. Karnety można nabyć wyłącznie w kasach na terenie kina. Miejsca na salach są nienumerowane". Liczba miejsc ograniczona.

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone