: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

07-10-2005  | Gwiezdne Wojny w Millerze

Jako członek;) Ekipy właśnie wróciłem z czwartkowego obchodu przybytków zabawy. Nie mylić z przybytkami rozkoszy, gdzie jako szczęśliwy posiadacz drugiej połowy, nie chadzam. Jako, że jutro już weekend!!! zaznajomiłem się z ofertą nowości deklarowanych przez lokale. I największą niespodziankę swoim bywalcom sprawił DISCO MILLER.
Zdecydowanie wsłuchał się w głosy swych ukochanych klientów i zaopatrzył się w TADADATAA!!! KLIMATYZACJĘ!!!!. Teraz już nawet podczas najgorętszej atmosfery na parkiecie, klima skutecznie schłodzi nasze rozgrzane ciała. Choć jak dziś patrzyłem na niektóre ciałka, pląsające na parkiecie, chciałbym aby jak najdłużej nic ich nie schłodziło;)
Ale to jeszcze nie koniec atrakcji serwowanych przez ten lokal. Nawiązując do tytułu już wyjaśniam o co w nim biega. A biega w nim, a nawet skacze, to że do Millera zawitały nowe lasery!!! Dodatkowo wspierane przez bajerancką wyrzutnię bąbelków. Heh wiem, że brzmi to trochę dziwnie, ale za to genialnie wygląda. Nic tylko je odwiedzić i zobaczyć na własne oczy.
Tak więc Ekipa zaprasza na piątkową inaugurację NOWYCH EFEKTÓW w Disco Millerze!!!

Hospes
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone