: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

21-12-2007 | Co nowego w Multikinie?

Od piątku w elbląskim Multikinie można będzie zobaczyć filmy:

Premiery
Niania W Nowym Jorku  
reżyseria: Shari Springer Berman, Robert Pulcini
scenariusz: Shari Springer Berman, Robert Pulcini
obsada: Scarlett Johansson, Donna Murphy, John Henry Cox, Alicia Keys

Pełna  humoru, a zarazem wzruszająca i na wskroś prawdziwa komedia romantyczna, zrealizowana na podstawie jednego z największych bestsellerów ostatnich lat z udziałem najjaśniejszej gwiazdy młodego pokolenia: Scarlett Johansson. Powieść Niania w Nowym Jorku w zawrotnym tempie znalazła się na szczycie listy bestsellerów i przez wiele miesięcy zajmowała pozycję lidera. Utrzymana w klimacie Dzienników Bridget Jones czy Diabeł ubiera się u Prady, rozbawiła do łez miliony czytelników na całym świecie.
Annie to młoda, ambitna studentka, która chce coś osiągnąć w życiu. Stawia sobie cele, ale wie, ile wymaga to poświęceń. Aby ukończyć studia, podejmuje pracę jako niania w bogatej nowojorskiej rodzinie. Szybko jednak się okazuje, że zajęcie, które miało jej pomóc, jest o wiele trudniejsze niż jej się wydawało. Wariacko śmieszne okoliczności sprawią, że dziewczyna odnajdzie się w nowej dla siebie roli, a swoich snobistycznych pracodawców nauczy, że szczęścia nie można kupić za pieniądze...  


Pokazy przedpremierowe
Ranczo Wilkowyje
reżyseria: Wojciech Adamczyk
scenariusz: Robert Brutter, Jerzy Niemczuk
obsada: Cezary Żak, Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski  

Kinowa wersja znanego serialu telewizyjnego "Ranczo". To opowieść o Lucy Wilskiej, Amerykance polskiego pochodzenia, która odziedziczyła ponad stuletni dworek w podlaskiej wsi Wilkowyje.

Sielankę pary zakochanych: Lucy (Ilona Ostrowska) i Kusego (Paweł Królikowski) przerywa niespodziewane przybycie z Ameryki męża Lucy, Louisa (Radosław Pazura). Okazuje się, że ich rozwód nie został do końca przeprowadzony. Louis pragnie odzyskać uczucia żony i namówić ją do powrotu do USA. Kusy usuwa się w cień, jednak z czasem zaczyna podejrzewać Louisa o niezbyt czyste zamiary… Tymczasem w Wilkowyjach zjawia się Czerepach (Artur Barciś), w roli kontrolera z Izby Obrachunkowej. Ponieważ sam uczestniczył we wszystkich przekrętach, kontrolowanie idzie mu łatwo. Zdesperowany Wójt (Cezary Żak), wraz z przedsiębiorcą Więcławskim (Grzegorz Wons), który od lat wygrywał wszelkie przetargi w gminie, knuje przeciwko swemu odwiecznemu wrogowi. Bywalcy ławeczki zaś, poróżniwszy się ze sklepową, otwierają własny ogródek piwny.


Rozważni I Romantyczni: Klub Miłośników Książek Jane Austin
Reżyseria, scenariusz: Robin Swicord
obsada: Emily Blunt, Maria Bello, Hugh Dancy, Maggie Grace, Nancy Travis, Amy Brenneman, Jimmy Smits, Kathy Baker

Współczesna Kalifornia być może leży tysiące kilometrów od Anglii, być może jest też oddalona w czasie od epoki opisywanej w książkach Jane Austen, ale niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają. Ludzie stale są pochłonięci kwestami związanymi z małżeństwem, przyjaźnią, romantycznymi perypetiami, normami i pozycją społeczną, podobnie jak miało to miejsce na przełomie opisywanego przez brytyjską pisarkę XVIII i XIX wieku. Film "Rozważni i romantyczni: klub miłosników Jane Austen" opowiada o życiu grupy przyjaciół, przez właśnie pryzmat literackiej bohaterki.

Obcy Kontra Predator 2
reżyseria: Colin Strause, Greg Strause
scenariusz: Shane Salerno
obsada: John Ortiz, Steven Pasquale, Johnny K. Lewis, Reiko Aylesworth, David Paetkau


W filmie Obcy Kontra Predator 2 dochodzi do starcia dwu przedstawicieli najbardziej przerażających cykli w dziejach światowego kina.

Połączenie thrillera science fiction z filmem akcji przenosi na ekran magię komiksów, powieści i gier komputerowych opartych na idei pojedynku Obcego z Predatorem, będąc jednocześnie hołdem dla dzieł i twórców, którzy je poprzedzili: Ridleya Scotta, który wskrzesił "Obcego – ósmego pasażera Nostromo", Jamesa Camerona, który w "Obcych" wzmocnił dramat SF elementami kina akcji, oraz Johna McTiernana, który rzucił kosmicznego wojownika do dżungli w "Predatorze". Jednocześnie kolejne starcie Obcego i Predatora wnosi nowy interesujący element do cyklu: do pojedynku potworów dochodzi w małym amerykańskim miasteczku. Ludźmi, którzy zdecydowali się połączyć wszystko w jedną całość są Colin i Greg Strause – bracia, których studio efektów specjalnych pracowało przy takich filmach jak "300", "X-Men: Ostatni bastion" i "Fantastyczna czwórka".

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone