: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

04-01-2008 | Co nowego w Multikinie.

Premiery

Jeszcze Raz
reżyseria i scenariusz: Mariusz Malec
obsada: Danuta Stenka, Jan Frycz, Ania Antonowicz, Przemysław Cypryański

"Jeszcze raz" to historia opowiadająca o tym, jak równocześnie rodzi się dojrzała i młodzieńcza miłość, historia romantycznych perypetii matki i córki. Scenariusz filmu powstał na podstawie pomysłu najpopularniejszej polskiej scenarzystki, autorki największych telewizyjnych i kinowych hitów, Ilony Łepkowskiej oraz Erwina Wencla.

Michał jest bardzo przystojnym, poukładanym i zamożnym prawnikiem. Paweł ma dwadzieścia lat, kocha życie, ładne dziewczyny i zabawę. Kasia i Anna miały jechać razem na wakacje nad morze, ale w rezultacie Kasia jedzie sama uczyć się surfingu, a Anna namówiona przez przyjaciółkę zamierza spędzić miło czas z grupą znajomych w górach, u świeżo poznanego przyjaciela, Michała. Chwilę wcześniej Kasia poznaje Pawła na imprezie, na której chłopak nie robi na niej dobrego wrażenia. Następnego dnia Kasia wyrusza nad morze z Pawłem, ale ich wspólna droga to istne "męki". W tym czasie Anna w wyniku podstępu przyjaciół ląduje sama z Michałem w jego domu w górach.
Zdjęcia do filmu trwały 31 dni, z czego ponad 80% zrealizowano w najpiękniejszych polskich plenerach, m.in. na Helu, w Zakopanem, nad Morskim Okiem, na tatrzańskich Czerwonych Wierchach i na zamku w Niedzicy.


Skarb Narodów. Księga Tajemnic
reżyseria: Jon Turteltaub
scenariusz: Cormac Wibberley, Marianne Wibberley
obsada: Nicolas Cage, Diane Kruger, Jon Voight, Justin Bartha  

Druga część wielkiego kasowego przeboju. Benjamin Franklin Gates, po odkryciu tajemnicy templariuszy, został najbardziej znanym w USA poszukiwaczem skarbów, choć sam woli określenie "obrońca skarbów". Tym razem z ojcem, Patrickiem, profesorem uniwersytetu, odnajdują osiemnaście zaginionych kart z dziennika Johna Wilkesa Bootha, zabójcy prezydenta Abrahama Lincolna. Okazuje się też, że przodek Gatesów, Thomas, był jednym z uczestników konspiracji, w skład której wchodził Booth. Przyjaciel Bena, techniczny geniusz Riley oraz piękna archiwistka i była dziewczyna, doktor Abigail Chase, wezmą udział w wielkim polowaniu na tajemniczą księgę.


Don Chichot
film animowany w polskiej wersji językowej

Najnowsza produkcja twórców dubbingu do "Smreka". Osiołek Rucio opowiada prawdziwą historię o Don Kichocie. Według niego nie był on szalonym rycerzem, tylko bardzo inteligentnym, wesołym i pełnym życia kompanem. Wraz z rumakiem Rosynantem i wiernym pomocnikiem Sancho Pansą, wyruszają na pojedynek z "Rycerzem z Księżyca", od wyniku którego zależeć będzie wszystko. Na ich drodze stanie jednak wielu wrogów, którym będą musieli stawić czoła.Imprezy
Multibabykino
9/01 (środa godz. 12:00)
Rozważni I Romantyczni: Klub Miłośników Książek Jane Austin

Zapraszamy na specjalne projekcje adresowane do rodziców przebywających na urlopach macierzyńskich wraz ze swoimi najmniejszymi pociechami (do 1 roku życia). W kinie na każda mamę (tatę) czekają przynajmniej dwa wygodne fotele, na którym można położyć fotelik samochodowy. Na sali kinowej można także pozostawić wózek. Do dyspozycji widzów Multibabykina są pieluszki i przewijaki.  Seanse odbywają się przy ściszonym w miarę potrzeb rodziców dźwięku, podwyższonej temperaturze oraz przy delikatnym oświetleniu.
Specjalna cena za osobę 10 zł za 2-3 fotele
Darmowe bilety dla dzieci do 1 roku życia.
O filmie:

Współczesna Kalifornia być może leży tysiące kilometrów od Anglii, być może jest też oddalona w czasie od epoki opisywanej w książkach Jane Austen, ale niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają. Ludzie stale są pochłonięci kwestami związanymi z małżeństwem, przyjaźnią, romantycznymi perypetiami, normami i pozycją społeczną, podobnie jak miało to miejsce na przełomie opisywanego przez brytyjską pisarkę XVIII i XIX wieku. Film "Rozważni i romantyczni: klub miłosników Jane Austen" opowiada o życiu grupy przyjaciół, przez właśnie pryzmat literackiej bohaterki.Nocny maraton filmowy Piła
18/01 GODZ. 23:00
Zapraszamy na noc pełną wrażeń z horrorami Piła 2,3  oraz najnowszą, premierową Piła 4.

Piła II (USA, 93 min.)  
Reżyseria: Darren Lynn Bousman
obsada:Donnie Wahlberg, Emmanuelle Vaugier, Dina Meyer, Tobin Bell

Okoliczności makabrycznego morderstwa, które bada detektyw Eric Mason świadczą o jednym: psychopatyczny morderca "Jigsaw" powrócił. Niewinne ofiary zamknięte przez niego w jednej celi ponownie będą zmuszone do wzięcia udziału w śmiertelnej "zabawie". Od ich decyzji zależeć będzie, kto z uwięzionych przeżyje, a kto umrze. Dla tych, którzy ocaleją, życie nie będzie już takie, jak przedtem.

Piła III (USA, 107 min.)  
reżyseria: Darren Lynn Bousman
obsada: Tobin Bell, Angus MacFadyen, Dina Meyer, Shawnee Smith, Bahar Soomekh  

Jigsaw, mistrz makabry i autor napawających przerażeniem, skomplikowanych gier, po raz kolejny wymyka się sprawiedliwości i znika. Podczas gdy miejscy detektywi z trudem próbują go namierzyć, doktor Lynn Denlon i Jeff nie wiedzą jeszcze, że to właśnie oni stali się ostatnimi pionkami na krwawej szachownicy Jigsawa, wspomaganego przez swą nową uczennicą Amandę.  

Piła IV (USA, 95 min.)  
reżyseria: Darren Lynn Bousman
scenariusz: Marcus Dunstan, Patrick Melton
obsada: Tobin Bell, Costas Mandylor, Scott Patterson, Betsy Russell, Lyriq Bent  

Okrutny Jigsaw i jego równie bezwzględna uczennica Amanda nie żyją. Na wieść o śmierci detektywa Kerry'ego agent Strahm i agentka Perez przyjeżdżają do opustoszałego komisariatu policji, by pomóc detektywowi Hoffmanowi poskładać w całość tę przerażającą układankę. Wkrótce potem dowódca policyjnych sił specjalnych Rigg, jedyny miejscowy oficer policji, który poznał metody działania Jigsawa, zostaje uprowadzony i zmuszony do udziału w wyczerpującej grze szaleńca. Ma jedynie 90 minut, by przejść zwycięsko przez serię diabolicznych pułapek...  


Ceny biletów na maraton: 14 zł (z Kartą Multikinomaniaka); 17 zł
Wstęp od 18 latKino Na Obcasach
15/01 GODZ. 20:00
Kolejne spotkanie tylko dla kobiet, na którym czekają ciekawe prezentacje oraz film "Ostrożnie, Pożądanie".


Informacje
Uwaga! Zmiany numerów telefonów na rezerwacje!
Informujemy, że od piątku 4 stycznia funkcjonować będzie nowy numer rezerwacji:
55/ 6128324; nadal aktualny zostaje nr rezerwacji grupowych: 502 555 992

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone