: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

11-01-2008 | Co nowego w Multikinie.

Premiery

Alvin I Wiewiórki
familijny, USA, 2007, 91 min

Kinowa wersja kultowego serialu animowanego, łącząca ujęcia z udziałem aktorów z animacją komputerową. Adresowana do widowni rodzinnej, pełna humoru opowieść o przygodach trzech niezwykłych wiewiórek, które wprowadzają się do domu początkującego kompozytora piosenek i pomagają mu zrobić wielką karierę w świecie muzyki.


Jestem Legendą
reżyseria: Francis Lawrence
scenariusz: Akiva Goldsman, Mark Protosevich
obsada: Will Smith, Alice Braga, Charlie Tahan, Salli Richardson  
fantastyczno-naukowy, USA, 2007, 101 min

Robert Neville (Will Smith) to genialny naukowiec, ale nawet on nie potrafił opanować straszliwego wirusa, którego nie można powstrzymać ani wyleczyć i który... został stworzony ludzką ręką. Neville, z niewiadomego powodu odporny na działanie wirusa, jest ostatnim pozostałym przy życiu człowiekiem w ruinach Nowego Jorku... a być może jest nawet jedyną żyjącą istotą ludzką na całym świecie.
Okazuje się, że nie jest jednak sam. Przemienione w mutanty ofiary wirusa – Zarażeni – czają się w mroku, obserwując każdy jego ruch i czekając, aż zrobi ten jeden śmiertelny błąd. Jako być może ostatnia nadzieja ludzkości, Neville ma już tylko jeden cel: znaleźć sposób, aby odwrócić działanie wirusa przy użyciu jego własnej, odpornej na chorobę krwi.


-----


Przedpremierowo

12-13/01
Zaczarowana
reżyseria: Kevin Lima
scenariusz: Bill Kelly
obsada: Amy Adams, Patrick Dempsey, James Marsden, Timothy Spall, Susan Sarandon  
familijny/fantasy, USA, 2007, 107 min

Najnowsza produkcja Studia Walt’a Disney’a. Księżniczka Giselle zostaje usunięta przez złą królową Narissę z magicznego, animowanego świata Andalazji. A właśnie miała poślubić swego wymarzonego księcia Edwarda! Giselle trafia do współczesnego Nowego Jorku i początkowo, przerażona całkowicie obcym jej światem, myśli tylko o tym, jak powrócić do baśniowej krainy. Z czasem jednak zaczyna dostrzegać uroki rzeczywistości, zwłaszcza gdy poznaje sympatycznego prawnika, Roberta Philipa i jego sześcioletnią córkę, Morgan. Tymczasem na Manhattan przybywa także Edward wraz z przyjaciółmi, by odnaleźć księżniczkę. Zła królowa też, rzecz jasna, nie próżnuje...


-----


Imprezy
Nocny Maraton Filmowy Piła
18/01 GODZ. 23:00

Zapraszamy na noc pełną wrażeń z horrorami PIŁA 2,3  oraz najnowszą, premierową PIŁA 4.

Piła II (USA, 93 min.)  
Reżyseria: Darren Lynn Bousman
obsada:Donnie Wahlberg, Emmanuelle Vaugier, Dina Meyer, Tobin Bell

Okoliczności makabrycznego morderstwa, które bada detektyw Eric Mason świadczą o jednym: psychopatyczny morderca "Jigsaw" powrócił. Niewinne ofiary zamknięte przez niego w jednej celi ponownie będą zmuszone do wzięcia udziału w śmiertelnej "zabawie". Od ich decyzji zależeć będzie, kto z uwięzionych przeżyje, a kto umrze. Dla tych, którzy ocaleją, życie nie będzie już takie, jak przedtem.

Piła III (USA, 107 min.)  
reżyseria: Darren Lynn Bousman
obsada: Tobin Bell, Angus MacFadyen, Dina Meyer, Shawnee Smith, Bahar Soomekh  

Jigsaw, mistrz makabry i autor napawających przerażeniem, skomplikowanych gier, po raz kolejny wymyka się sprawiedliwości i znika. Podczas gdy miejscy detektywi z trudem próbują go namierzyć, doktor Lynn Denlon i Jeff nie wiedzą jeszcze, że to właśnie oni stali się ostatnimi pionkami na krwawej szachownicy Jigsawa, wspomaganego przez swą nową uczennicą Amandę.  

Piła IV (USA, 95 min.)  
reżyseria: Darren Lynn Bousman
scenariusz: Marcus Dunstan, Patrick Melton
obsada: Tobin Bell, Costas Mandylor, Scott Patterson, Betsy Russell, Lyriq Bent  

Okrutny Jigsaw i jego równie bezwzględna uczennica Amanda nie żyją. Na wieść o śmierci detektywa Kerry'ego agent Strahm i agentka Perez przyjeżdżają do opustoszałego komisariatu policji, by pomóc detektywowi Hoffmanowi poskładać w całość tę przerażającą układankę. Wkrótce potem dowódca policyjnych sił specjalnych Rigg, jedyny miejscowy oficer policji, który poznał metody działania Jigsawa, zostaje uprowadzony i zmuszony do udziału w wyczerpującej grze szaleńca. Ma jedynie 90 minut, by przejść zwycięsko przez serię diabolicznych pułapek...  

Ceny biletów na maraton: 14 zł (z Kartą Multikinomaniaka); 17 zł
Wstęp od 18 lat


-----


Kino na obcasach
15/01 GODZ. 20:00

Kolejne spotkanie tylko dla kobiet, na którym czekają ciekawe prezentacje oraz film "Ostrożnie, pożądanie". Zaprezentują się:
Forever Living Products z tematem zdrowie i uroda oraz Salon Fryzjersko - Kosmetyczny Mistic Nice z prezentacją dotyczącą nowości w kosmetyce, trendów oraz swojej całej oferty.  

"Ostrożnie, pożądanie"
dramat/wojenny, Chiny, USA, 2007, 157 min

reżyseria: Ang Lee
scenariusz: James Schamus, Hui-Ling Wang
obsada: Wei Tang, Tony Leung Chiu Wai, Joan Chen, Wang Lee-Hom  


Wyjątkowo piękna i zmysłowa ekranizacja napisanej przez Eileen Chang opowieści o szpiegostwie i sexie. Szanghaj, lata 40. jednym sposobem na zwabienie w pułapką Pana Yee, znienawidzonego szefa marionetkowego rządu, jest uwikłanie go w romans z piękną kobietą. Młoda studentka uwodzi go, równocześnie zdobywając zaufanie jego pięknej żony. Zbliżając się coraz bardziej do swojej groźnej ofiary, nie spostrzega nawet, kiedy sama wpada w sidła namiętności.

Cena biletu: 13 zł

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone