: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

22-01-2008 | Nadchodzi EPOCA GLAMOR

W każdy czwartek w lokalu Epoca Due przy ul. Św. Ducha 28, organizowane są wybory miss GLAMOR, serdecznie zapraszamy.
Nadchodzi Epoca GLAMOR organizuje wybory miss każdego miesiąca co tydzień w czwartki w lokalu Epoca Due, ul. św. Ducha 28.
    
     - uczestnictwo dziewczyn z całej Polski, ale pow. 18 lat
     - miss każdego miesiąca otrzymuje nagrodę w wysokości 2000 PLN w gotówce + sesja zdjęciowa dla agencji modelek Glamor.pl w Poznaniu, Elblągu lub w UK z udziałem wizażystki, fryzjerki, fotografa GLAMOR oraz umowa z agencją modelek GLAMOR
     - obecność każdej kandydatki na miss obowiązkowa!
    
     Co tydzień w każdy czwartek o godz. 21.00 !!!
    
     Pierwsza miss, tj. MISS GLAMOR STYCZNIA 2008, zostanie wybrana 31.01.2008!!!
     Finał z udziałem miss każdego miesiąca w grudniu, na koniec roku, i dodatkowa nagroda - wycieczka zagraniczna od właściciela agencji GLAMOR
    
     Wszystkie zainteresowane kandydatki powinny przesyłać swoje dane:
     1.wzrost
     2. biust
     3. talia
     4. biodra
     5. nr buta
     6. nr ubrania
     7. rocznik (data urodzin)
     8. wlosy (kolor)
     9. oczy (kolor)
     10. znaki szczególne (tatuaże, kolczyki)
     oraz zdjęcia: portretowe i całej postaci
     na adres e-mail: biuro@glamor.pl
     lub właściciela: andrzej.tkaczuk@glamor.pl
    
     strona: http://www.glamor.pl/
    
     Zasady Wyborów Miss GLAMOR
     Konkurs przeprowadzany jest w dwóch etapach.
     Pierwszy etap polega na comiesięcznym wyborze miss każdego miesiąca, do ostatniego czwartku każdego kolejnego miesiąca. Wyboru miss dokonuje właściciel agencji modelek GLAMOR a miss publiczności wybierana jest przez uczestników imprezy w lokalu Epoca również na koniec każdego miesiąca.
     Do drugiego etapu zakwalifikowana zostanie grupa dwunastu półfinalistek, które otrzymają tytuł "miss GLAMOR kolejnego miesiąca". Przed finałowym głosowaniem na stronie GLAMOR opublikowane zostaną profesjonalne fotografie miss miesiąca wykonane podczas kampanii półfinałowej przez fotografa Glamor z udziałem wizażystki i stylistki.
     Głosowanie finałowe odbywać się będzie w lokalu Epoca oraz na stronie www.glamor.pl przez sms`y, na zasadach zapewniających wszystkim kandydatkom równe szanse. W trakcie głosowań przewidziane są liczne konkursy oraz inne atrakcje dla głosujących.
    
     Regulamin Wyborów Miss GLAMOR
     I. POSTANOWIENIA OGÓLNE
      1. Organizatorem wyborów jest agencja modelek GLAMOR
     Siedziba: 47 Far End St. James, NN5 5FN, Northampton, Northamptonshire, United Kingdom.
      2. Użycie nazwy wyborów oraz znaku firmowego wyborów agencji GLAMOR, zwłaszcza w celach reklamowych lub handlowych, wymaga stosownej zgody organizatora wyborów oraz zawarcia z nim odpowiedniej umowy.
      3. Naruszenie niniejszego regulaminu powoduje nieważność przeprowadzonych czynności, zaś kandydatki wyłonione z takiej eliminacji nie mogą być dopuszczone do dalszych etapów wyborów.
      4. Decyzje organizatora są ostateczne i nie mogą być zaskarżane w odrębnym trybie.
      5. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest oświadczenie faktu zapoznana się z regulaminem.
      6. Kandydatka w momencie zgłoszenia do konkursu oświadcza, że zapoznała się i akceptuje niniejszy regulamin, wyraża zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133, Poz. 883) oraz publikacje i rozpowszechnianie jej wizerunku.
      7. Każda z kandydatek jest zobowiązana w ciągu 3 dni od zakończenia głosowania skontaktować się z organizatorem wyborów. W przypadku braku kontaktu z półfinalistką jej miejsce zajmie następna kandydatka w rankingu.
    
     II. ZASADY ORGANIZACJI WYBORÓW MISS GLAMOR
      1. Wybory mają charakter otwarty dla wszystkich zgłaszających się kandydatek, jeżeli odpowiadają wymaganiom regulaminu:
      obywatelstwo polskie, wiek 18 -30 lat
      2. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą w formie e-maila na adres właściciela Glamor tj.: andrzej.tkaczuk@glamor.pl . Zgłoszenie polega na przesłanie danych tj.: 1. wzrost, 2. biust, 3. talia, 4. biodra, 5. nr buta, 6. nr ubrania, 7. rocznik (data urodzin), 8. włosy (kolor), 9. oczy (kolor), 10. znaki szczególne (tatuaże, kolczyki) oraz przesłaniu zdjęć.
      3. W toku konkursu wyłonione zostaną laureatki, które otrzymają następujące tytuły:
      MISS GLAMOR kolejnego MIESIĄCA
      MISS GLAMOR 2008
      4. Organizator zastrzega sobie prawo do ustalania dodatkowych tytułów, jeżeli ilość nagród nieregulaminowych będzie większa niż ilość tytułów głównych.
    
     III. PRZEBIEG KONKURSU
      1. Kwalifikacje prowadzone będą przez właściciela agencji Glamor. Będą one polegały na publikacji na oficjalnej stronie wyborów www.glamor.pl fotografii kandydatek (w trakcie realizacji)
      2. W trakcie tych kwalifikacji wyłonionych zostanie 12 półfinalistek do tytułu MISS GLAMOR 2008. Wyboru dokonają internauci zarejestrowani na oficjalnej stronie internetowej wyborów tj.: www.glamor.pl podczas głosowania w okresie ustalonym przez
      organizatora. Sposób oraz forma internetowego głosowania zostanie ustalony przez organizatora. Organizator zobowiązuje się do przeprowadzenia głosowania w sposób zapewniający wszystkim kandydatkom wyrównane szanse.
      3. Głosowanie finałowe obywać się będzie w okresie ustalonym przez organizatora w formie dającej wszystkim półfinalistkom wyrównane szanse. Na oficjalnej stronie konkursu www.glamor.pl opublikowane zostaną profesjonalne fotografie wykonane podczas sesji fotograficznych będących częścią półfinału konkursu. Na podstawie wyników finałowego głosowania przyznane zostaną tytuły konkursowe.
      4. Odbiór nagród odbędzie się po ogłoszeniu oficjalnych wyników, w ostatni czwartek każdego miesiąca.
    
     IV. Nagrody w Wyborach Miss Glamor 2008
      Nagroda dla Miss GLAMOR każdego miesiąca - 2000 PLN w gotowce + sesja zdjęciowa dla agencji modelek GLAMOR w POLSCE lub UK z udziałem wizażystki, fryzjerki oraz umowę z agencja modelek GLAMOR.
    
     V. Nagroda dla Miss Glamor 2008 - dodatkowo wycieczka zagraniczna.
    
     VI. Wszystkie Miss Miesiąca otrzymają nagrodę pieniężna oraz zestawy okolicznościowe drobnych upominków od sponsorów Wyborów Miss Glamor 2008, a także z każdą z Miss kolejnych miesięcy zostanie wydany kalendarz.

Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone