: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

25-01-2008 | Co nowego w Multikinie.

Premiery
Asterix Na Olimpiadzie
reżyseria: Frederic Forestier, Thomas Langmann
scenariusz: Olivier Dazat, Thomas Langmann
obsada: Clovis Cornillac, Gerard Depardieu, Alain Delon, Benoit Poelvoorde  familijny/komedia/przygodowy, Francja, 2008
Mamy przyjemność zaprosić na największą i najdroższą europejską produkcję w historii kina,  kolejną fabularną część zwariowanych przygód Asterixa i Obelixa.
Tym razem biorą oni udział w Igrzyskach Olimpijskich. W czasie zmagań sportowych zmierzą się z najlepszymi sportowcami Imperium Rzymskiego, pomagając swojemu przyjacielowi, Romantixowi, w zdobyciu ręki Iriny, pięknej greckiej księżniczki. Ich głównym przeciwnikiem jest podstępny Brutus, przybrany syn Cezara, który w czasie Igrzysk, oprócz ręki księżniczki, chce osiągnąć jeszcze jeden cel. A jego intryga nie ma nic wspólnego ze szlachetną ideą olimpijską...
Monumentalne dekoracje, zapierające dech w piersiach efekty specjalne i znakomity humor to główne atuty "Asterixa na Olimpiadzie". W dubbingu do filmu udział wzięli m.in.: Daniel Olbrychski, Borys Szyc, Wiktor Zborowski, Tomasz Kot, Jerzy Kryszak i mistrz kierownicy - Krzysztof Hołowczyc.

American Gangster
reżyseria: Ridley Scott
scenariusz: Steven Zaillian
obsada: Denzel Washington, Russell Crowe  
dramat, USA, 2007, 157 min

Świetny film Ridleya Scotta z rewelacyjnymi rolami Russela Crowe i Denzela Washingtona.  
"American Gangster"  opowiada prawdziwą historię działającego na ulicach nowojorskiego Harlemu i otoczonego kultem czarnego przestępcy, który zyskał władzę stając się jedną z najbardziej bezlitosnych postaci przestępczego świata.

We wczesnych latach 70-tych XX wieku, korupcja w szeregach nowojorskiej policji była na porządku dziennym, dzięki czemu mafia mogła działać bezkarnie, sprzedając tysiące kilogramów narkotyków. Do momentu, kiedy pojawił się Frank Lucas (Washington) i przejął stawkę w grze. Zaczął zasypywać ulice czystszym, tańszym towarem wykluczając z gry czołowe syndykaty i stając się gwiazdą w świecie handlarzy narkotyków.

Bezwzględny gliniarz Richie Roberts (Crowe) działa wystarczająco blisko przestępczego świata, aby zauważyć zmianę u sterów. Zarówno Lucas jak i Roberts mają swój własny rygorystyczny kod etyczny, który sprawia, że separując się od współpracowników, stoją samotnie po przeciwnych stronach wymiaru sprawiedliwości. Spotkanie, do jakiego musi ostatecznie dojść, zmieni nie tylko ich życie, ale losy całego pokolenia Nowego Jorku.

Realizowany w Nowym Jorku i Tajlandii, film "American Gangster" rozgrywa się na przestrzeni lat 1968 - 1974 w okresie trwającej jeszcze wojny w Wietnamie. Działania, jakich podejmą się Lucas i Roberts - początkowo śmiertelni wrogowie, a w końcu niechętni sojusznicy - wyznaczą początek końca ery bezprawia w skorumpowanym Nowym Jorku.Pokaz przedpremierowy
Lejdis
reżyseria: Tomasz Konecki
scenariusz: Małgorzata Saramonowicz, Andrzej Saramonowicz, Hanna Węsierska, Anna Andrychowicz-Słowik, Ewa Sienkiewicz
obsada m.in.: Edyta Olszówka, Anna Dereszowska, Izabela Kuna, Magdalena Różczka  
komedia, Polska, 2008

To już czwarta komedia teamu Konecki, Madejski i Saramonowicz po "Pół serio", "Ciało" i "Testosteronie" (kinowy hit 2007 roku). "Lejdis" jest  damską odpowiedzią na "Testosteron". Tym razem relacje męsko-damskie pokazane są z punktu widzenia kobiet.

Historia czterech przyjaźniących się od dziecka młodych kobiet (dwie mężatki, rozwódka i singielka), mających ogromne problemy ze zrozumieniem absurdalnego, ich zdaniem, świata mężczyzn. W ciągu szalonych wydarzeń ich życie ulega całkowitej przemianie.

Dawno już na ekranie nie pojawiło się tak wielu świetnych aktorów jednocześnie: Olszówka, Dereszowska, Różyczka, Kuna, Stenka, Boczarska, Więckiewicz, Adamczyk, Szyc, Kot, Królikowski, Karolak.


-----


Imprezy
Nocny Maraton Filmowy
1/02 GODZ. 22:00

Zapraszamy na męsko-damski filmowy pojedynek. W ciągu jednego wieczoru zaprezentujemy rewelację ubiegłego roku - "Testosteron" oraz jego żeński odpowiednik  "Lejdis".

Testosteron
reżyseria: Tomasz Konecki, Andrzej Saramonowicz
scenariusz: Andrzej Saramonowicz
obsada: Piotr Adamczyk, Krzysztof Stelmaszyk, Borys Szyc, Tomasz Kot, Maciej Stuhr, Cezary Kosiński, Tomasz Karolak  
komedia, Polska, 2007, 119 min


Czy wesele bez panny młodej może być udane? Jasne. Wystarczy siedmiu facetów. Tytus, kelner, kończy nakrywać stoły do weselnego przyjęcia. Zaraz powinni zjawić się nowożeńcy. Jednak z weselnej limuzyny zamiast pary młodej wyskakuje trójka wściekłych mężczyzn w garniturach - Stavros, Fistach i Robal, którzy rzucają na ziemię sponiewieranego Tretyna. Wkrótce dołączą do nich pan młody Kornel oraz Janis. Wesele po ślubie - który się nie odbył, bo panna młoda uciekła sprzed ołtarza - zamieni się w zwariowany ciąg bójek, dyskusji, toastów, zaskakujących zwrotów akcji i szokujących odkryć na temat związków damsko-męskich.

Ceny biletów na maraton: 14 zł (z Kartą Multikinomaniaka); 17 zł


-----


Kino na obcasach
5/02 GODZ. 20:00

Kolejne spotkanie tylko dla kobiet, na którym czekają ciekawe prezentacje oraz film
Lejdis

W części prezentacji porady dotyczące wizażu, pielęgnacji twarzy oraz dłoni prowadzone przez Centrum Kształcenia Praktycznego. Będą także nagrody dla Pań.

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone