: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

28-01-2008 | Grand Prix Polski - Łódź

   Trzech zawodników elbląskiego Bowling Clubu wybrało się na Wik Pol Tour w Łodzi w 8-bil, pierwsze tegoroczne zawody cyklu Grand Prix Polski. Byli to Andrzej Bagnowski, Zbigniew Samsel oraz Sławomir Zakrzewski, jedni z najlepszych graczy w Elblągu. Najlepiej spisał się Andrzej, który przegrał tylko 2 mecze grupowe jednak starczyło to jedynie na trzecie miejsce w grupie niestety nie premiowane awansem. Sławek zajął czwarte a Zbyszek piąte miejsce w swojej grupie. Jak widać czeka nas jeszcze dużo pracy zanim dołączymy do elity Polski.
    Całe zawody wygrał Mateusz Śniegocki z Hadesu Poznań pokonując w finale Radosława Babicę (Nosan Kielce) 6:1. Wykonał to w oszałamiającym stylu gdyż jedyne co można było zarzucić Radkowi to nie wbicie bili z rozbicia. Mateusz odpowiedział na to partią z podejścia i pięcioma kolejnymi partiami z kija nie dopuszczając więcej Radka do stołu i tym samym zwyciężył w całych zawodach.

K
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone