: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

27-10-2005  | No to zarządzili z EUH-E

I zgodnie z obietnicą na vortal teleportuje fotki z tej genialnej imprezy. ZATRZĘSINY wyszły zawodowo. Publika otrzęsionych dopisała, napoje wyskokowe w rozsądnych ilościach rozgrzewały atmosferę a DJ zapodawał taneczne rytmy.
Dziś miałem dostać teksty pisane od Kierownika Całego Zamieszania, ale niestety skrzynka cały czas pusta. Tak więc dziś razem z pierwszą porcją zdjęć, swoje przemyślenia wyprodukuję ja. Mam nadzieję, że wybaczycie mi nieco koślawy styl, ale właśnie ostro pracujemy nad nowym działem i nieco pomagamy "burzy mózgów". W sumie muszę się przyznać, że zespół koderski w osobie Japońskiego Artulina składa się z........ abstynetów. Tak, tak... wiem, że to smutna sprawa, ale podobno tylko w takim stanie można wyprodukować działający kod. No i tak suma sumarum, ktoś musi podtrzymywać tradycję;). Tak więc walczymy z nowościami w tle a tutaj się produkuje tekścik o Otrzęsionym Millerze.
Na sam początek nieco prywaty i pozdrowienia dla Przemiłych Panów Nierozłącznych. Żeby nie było, że ja tak za panami, to również ślę pozdrowienia dla Pań co tak namiętnie rozgrzewały murek i nie ukrywając, całkiem spore grono meżczyzn wokół.
Odnośnie zaś barku w Millerze, to zaprezentował się naprawdę kozacko. Drinki, napoje i nieodzowne piwo lało się smacznym strumieniem z 20% upustem. Jak już wspomniałem wyżej, w ramach ratowania reputacji Ekipy, również zanurzyłem się w tym rześkim strumieniu. Wielkie dzięki dla Bonza aka Szefa Millera za częściowo gratisowe nalewki;)
Poniżej w prezentacji ustawiły się fotki z początku imprezy, gdzie część braci studenckiej była jeszcze nieco nieśmiała w pozowaniu do zdjęć. Tak więc nie krzywcie się, że fotki jakieś "nie teges", tylko poczekajcie cierpliwie do jutra, gdy ruszy następna partia. Ale i tak najciekawsze ujęcia zostawiam na trzecią turę.
Zresztą trzecia tura jest najlepsza, tutaj pozwólę sobie zacytować lepszą połowę czyt. żonę, wybrańca wsiowego narodu imć Leppera. " Wiem, że mój małżonek przegrał w pierwszej turze wyborów prezydenckich, ale w jestem tego zupełnie pewna, że w trzeciej wygra napewno".
I ja biorąc przykład odgórny obiecuję, że trzecia tura będzie naprawdę gorąca!!!. A w sumie przed nami jeszcze ponad 100 fotosów z tej niesamowitej imprezki.
I zapraszamy do obadywania fotek z pierwszej fotorelacji Otrzęsin EUH-E w Millerze!!!

Hospes
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone