: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

18-02-2008 | BLaCK Beat part Dj ChiLL  &  Dj NOZ

Dj ChiLL  BBp resident
               &
DJ NOZ    specjal guest  DJ Noz -  pochodzi z Gdańska jednak obszarem jego działalności jest cała Polska. Występował także poza granicami naszego kraju nawet tak egzotycznych miejscach jak Egipt czy Brazylia. Jego styl i technika grania oraz polot i fantazja w budowaniu setów jest bardzo oryginalna i świetnie sprawdza się na imprezach, czego dowodem jest uznanie wszędzie tam gdzie się pojawia. Miłość do mixingu powoduje, że nie ogranicza się do jednego stylu muzycznego, przez co jest bardziej kreatywny i wszechstronny.
    Jego sety imprezowe to przede wszystkim mieszanka hip-hop'u, r'n'b, dancehall'u i disco funku w party wydaniu. Regularnie występuje z czołówką polskich i zagranicznych dj'ów. Jest rezydentem warszawskiego klubu The Fresh, środowych imprez w klubie Piękni, Młodzi i Bogaci w Gdańsku, występuje także gościnnie w Krakowie, Łodzi, Sopocie, Koszalinie itd.

   Do ciekawych wydarzeń w swojej karierze może zaliczyć min.: przygotowanie oprawy muzycznej do przedstawienia produkowanego przez Teatr Wybrzeże - "Sztuka miejska", udział w przedstawieniu "12 Ławek" (jako zastępstwo DJ'a Kostka), gościnny udział w projekcie muzycznym Północ Centrum Południe, grał również niejednokrotnie na zawodach breakdance oraz przygotowywał muzykę do pokazów mody i tańca. Jest przede wszystkim party DJ'em ale prezentuje swoje umiejętności nie tylko w klubach.

     Po swoim odejściu z szeregów wytwórni Wielkie Joł został bezpardonowo zaatakowany przez jej właściciela - Tede, w jednym z jego najnowszych mikstejpów.

Jednak, mimo że jego domeną są gramofony a nie mikrofon, DJ.Noz odpowiada Tedemu. To prosta zwrotka, nagrana na szybko riposta, tak by ludzie mogli poznać mój punkt widzenia - wyjaśnia trójmiejski DJ.


http://www.djnoz.pl/
http://www.myspace.com/djnozplBC Elbląg

21-luty-2008

godz: 22:00

gramofony: Noz, ChillA już:

14 marca
I Love Ibiza - Klubowy Kosmos
2 parkiety
5 deejotów
zagrają:
A.
Iman + Madame Tinto ( tak Ona)  + Adalbert – Exclusive Resident
www.myspace.com/madametinto
www.myspace.com/djinsaneman
www.dj-insaneman.com

B.
Vair, Denario, Rany - BC Residents

światło i mrok:
Sir Clemens


Dzięki Radio Medium możecie usłyszeć nas w sieci.
radiom.4rh.EU

BC
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone