: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

24-02-2008 | 4 punkty ligowe!

    Zawodnicy Bowlingu Elbląg w starciu z zespołem Mega Bydgoszcz wywalczyli swoje pierwsze 4 punkty ligowe kończąc dwumecz wynikami 2:2 i 4:0!!
    W pierwszym starciu najszybciej swój mecz zakończył Mariusz Stefański, który wygrał w odmianę 9-bil z Michałem Korytek 10:7. Odpowiedź Bydgoszczy była natychmiastowa i w drugą "dziewiątkę" Marcin Szczególski pokonał Łukasza Torłopa również wynikiem 10:7 i doprowadził do wyniku 1:1 w meczach. Następny krok wykonał kapitan drużyny gospodarzy Krzysztof Wodecki, który w odmianę 14/1 po długim i wyrównanym meczu wygrał w stosunku 100:80 z Bartoszem Dolnym i wszyscy czekali na rozstrzygnięcie w 8-bil. Tu niestety pozostanie niedosyt, gdyż Rafał Rumiński po bardzo dobrym początku meczu i prowadzeniu nawet 7:2 ostatecznie przegrał resztę partii i mecz zakończył się 10:7 dla Łukasza Sikorskiego z Bydgoszczy!
    W drugim starciu kapitan postanowił zastąpić Rafała Pawłem Dziwoszem na "ósemce", Łukaszowi zaś dał szansę do rewanżu z tym samym przeciwnikiem! Okazało się to bardzo dobrą decyzją, gdyż właśnie Łukasz jako pierwszy zakończył mecz z Marcinem Szczególskim wygraną 10:7. Jako drugi swój mecz w 9-bil wygrał Mariusz z Łukaszem Sikorskim. Mimo, iż przegrywał on nawet 1:6, był w stanie odrobić straty i wygrać 10:7. W meczu rewanżowym kapitanów Krzysiek znowu pokonał Bartosza Dolnego tym razem w stosunku 100:73! Pozostała odmiana 8-bil nie miała aż takiego znaczenia, gdyż Elblążanie już mogli się cieszyć z wygranej, ale mimo to Paweł pokonał Michała Korytek 10:8 i ustalił ostateczny wynik drugiego meczu na 4:0!!

    W starciu Arkadii Junior Tczew i Ósmej Bili II Gdynia lepsi okazali się gracze z Tczewa wygrywając 3:1 3:1 i zdobywając komplet punktów! Kolejny mecz Elblążan już 9 marca w Gdyni z tamtejszą Ósmą Bilą. Życzymy powodzenia!!!

K
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone