: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

29-02-2008 | Co nowego w Multikinie.

Premiery
Mała Wielka Miłość
reżyseria i scenariusz: Łukasz Karwowski
obsada: Agnieszka Grochowska, Joshua Leonard  
komedia romantyczna, Polska, 2008, 107 min

Komedia o miłości z międzynarodową obsadą. Wielkie uczucie, humor i dwie strony Oceanu. To zrealizowany z rozmachem film, w którym wystąpili Agnieszka Grochowska ("Warszawa", "Pręgi", "Tylko mnie kochaj"), Joshua Leonard ("Blair Witch Project").  
On jest wziętym prawnikiem prestiżowej kancelarii w Kalifornii. Ona studiuje w Warszawie. Na wakacje wyjeżdża do Los Angeles, gdzie pracuje jako kelnerka. Tam poznaje Iana. Spędzają razem noc. Ale tylko jedną. Ian przylatuje do Warszawy i odkrywa, że zależy mu na niej coraz bardziej. Kiedy jednak Joanna przypadkiem słyszy telefoniczną rozmowę Iana z jego dziewczyną z Kalifornii - wyrzuca go z domu.
Ian wraca do Los Angeles. Okazuje się, że, lecąc do Polski, zaniedbał sprawy zawodowe. Czekają go kłopoty finansowe, kontrola FBI… Tymczasem Joanna ma wypadek - wprawdzie niegroźny, ale leczenie jednak oznacza poważne koszty. Ojciec Joanny dzwoni do Iana. Ten - choć po raz pierwszy od lat nie ma pieniędzy - obiecuje pomoc. Jeszcze raz wsiada do samolotu do Warszawy. Czy uda mu się odzyskać miłość Joanny?
Miłość nie zna granic. Para bohaterów, z których każde pochodzi z innych światów, potrafi przełamać dzielące ich różnice.

01.03 Step Up 2
reżyseria: Jon Chu
obsada: Robert Hoffman, Briana Evigan, Telisha Shaw  
musical, USA, 2008

Romantyczna opowieść o Patricku i Andie, dwójce studentów tańca w Maryland School of Arts. On pochodzi z biednej dzielnicy, ona z wyższych sfer... Połączy ich jednak wspólna pasja do tańca, która wkrótce może się przerodzić w coś więcej niż tylko partnerstwo na parkiecie.

Premiera STEP UP 2 nie obędzie się bez pokazów tańca hip - hop. W sobotę 30 lutego miłośnicy tańca i kina będą mogli oglądać Zespół Tańca Nowoczesnego IMAŻ ze Szkoły Tańca BROADWAY.


-----


Imprezy
Poranki Z Barbie
Barbie Magia Tęczy
1-2, 8-9.03; godz. 10:00 i 11:30

Barbie Mariposa
15-16, 22.03 godz.10:00 i 11:30
23-24.03 godz. 14:00 i  15:30
Od marca rozpoczynamy nowy cykl poranków dla dzieci. W kolejne weekendy marca zapraszać będziemy najmłodszych widzów na gry, konkursy i zabawy, które odbywać się będą przez filmem oraz projekcję o przygodach Barbie. Dodatkowo każdy otrzyma plakat Barbie. Cena imprezy - tylko 6 zł.
Barbie i Magia Tęczy -  w pierwsze dwa weekendy marca 1-2, 8-9; godzina 10:00 oraz 11:30.
Barbie Mariposa (premierowo) - emitujemy w kolejne dwa weekendy, łącznie ze świętami: 15-16, 22 marca godzina 10:00 oraz 11:30. W dni świąteczne 23-24 marca w godzinach 14:00 oraz 15:30. 6 zł.


Nocny Maraton Filmowy - Maraton Taneczny
29.02 godz. 22:00
Step Up - Taniec Zmysłów
reżyseria: Anne Fletcher
scenariusz: Duane Adler, Melissa Rosenberg
obsada: Channing Tatum, Jenna Dewan, Drew Sidora, Rachel Griffiths  
melodramat/muzyczny, USA, 2006, 100 min

Wielki hit ubiegłego roku. Nawiązujący do "Dirty Dancing" musical o burzliwym uczuciu i miłości do... tańca. Tyler Gage wskutek nierozważnego chuligańskiego wybryku zostaje skazany na pracę społeczną w szkole tańca. Na początku czuje się w nowej roli nieswojo i obco. Wszystko się zmienia, kiedy poznaje piękną studentkę. Dziewczyna wciągnie go w świat muzyki i pomoże mu odkryć w sobie wyjątkowy talent do tańca. A w międzyczasie zapłonie między nimi gorące uczucie.

Step Up 2
reżyseria: Jon Chu
obsada: Robert Hoffman, Briana Evigan, Telisha Shaw  
musical, USA, 2008

Romantyczna opowieść o Patricku i Andie, dwójce studentów tańca w Maryland School of Arts. On pochodzi z biednej dzielnicy, ona z wyższych sfer... Połączy ich jednak wspólna pasja do tańca, która wkrótce może się przerodzić w coś więcej niż tylko partnerstwo na parkiecie.

Maratonowi towarzyszyć będą pokazy Szkoły Tańca BROADWAY oraz konkursy, w których będzie można wygrać karnety na miesięczne kursy w dowolnej formie tańca.

Ceny biletów na maraton: 14 zł (z Kartą Multikinomaniaka); 17 zł


Kino Na Obcasach
4.03 godz. 20.00 (wtorek) Mała Wielka Miłość
Kino Na Obcasach to nietuzinkowa forma spędzania wolnego czasu. Tym razem w centrum zainteresowania znalazła się kobieta - ze swoimi pasjami, potrzebami, problemami. Już w środku tygodnia Panie mogą zrelaksować się, przestać patrzeć na zegarek - wystarczy w gronie koleżanek wybrać się do Multikina, zasiąść wygodnie w kinowym fotelu i oderwać się od codzienności. Przeżyć kilka godzin w atmosferze absolutnej kobiecości.
Kino Na Obcasach to specjalne seanse tylko dla Pań podczas których prezentujemy różnorodną ofertę adresowaną do kobiet.
W pierwszy wtorek marca Kino Na Obcasach poświęcone będzie tematyce ślubno-weselnej. Zaprezentują się: elbląski serwis Weselny WWW.PIEKNECHWILE.PL, DJ EL wodzireje - muzyka weselna, Videodantech - film ślubny, Victoria - salon ślubny, FOTO WESELE - fotografia ślubna.
Po prezentacjach pokażemy film "Mała Wielka Miłość".

Cena biletu: 15 zł

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone