: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

03-11-2005  | Nowe coś nadłazi

A to nowe to relacyjki z repertuaru kinowego elbąskiego miasta. Dzięki uprzejmości Multikina w Elblągu, już niedługo na vortalu zagoszczą pełne ekspresji, wdzięku i polotu artystycznego recenzje filmowe. Za ten dział będzie odpowiadało dwóch naszych recenzentów ze starej gwardii, czyli Artulino i ja czyli Hospes.
Oczywiście wiadomo, że niektórym filmy się podobają, a tym drugim wręcz przeciwnie. Tak więc recenzje filmowe, zawsze przeprowadzimy dwustronnym dialogiem.
Coś 'ala' zły i dobry gliniarz. Kto jaką role wybierze, będzie zależało od filmowych przeżyć.
Już więcej o naszym sposobie oceniania wkrótce. Przy okazji pierwszej recenzji wszystko stanie się jasne...albo ciemne. To zależy po której stronie "mocy" się opowiecie. Tak więc do szybkiego zobaczenia w dziale filmowym.

Nowe przylazło też jako upgrade do relacji z Klepsydry w formie, krótkiego opisu made by manifee. Zapraszam do tego newsa, by sobie to obadać.

No ale to jeszcze nie koniec nowości. Jak pewnie niektórzy dostrzegli, na vortalu pojawili się nowi redaktorzy ganiający. A są to Jabol i Lesiu. Tak więc powitajmy ich radośnie i serdecznie, żeby się chłopacy nie speszyli i nie zawinęli do domu. Talent literacki i pstrykalski możemy obadać na podstawie realcji z Vitalisa. Niedługo również uwiecznimy ich na focie zbiorowej ekipy, by każdy wiedział jak oni się prezentują w obiektywie. I takim oto miłym akcentem kończę

Hospes
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone