: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

07-03-2008 | Co nowego w Multikinie.

Premiery
Mgła
reżyseria: Frank Darabont
scenariusz: Frank Darabont
obsada: Thomas Jane, Marcia Gay Harden, William Sadler, Laurie Holden, Toby Jones
fantastyczno-naukowy/horror, USA, 2007, 127 min.
Na podstawie noweli:  Stephena Kinga

David Drayton i jego synek Billy znaleźli się w licznej grupie mieszkańców miasteczka, którzy zostali uwięzieni w supermarkecie z powodu tajemniczej mgły. David jako pierwszy orientuje się, że w oparach czai się coś zabójczego, przerażającego; jakieś istoty nie z tego świata. Lecz tak naprawdę to nie mgła stanowi największe zagrożenie… Ludzka natura w obliczu paniki jest nieprzewidywalna i David zaczyna się zastanawiać, co tak naprawdę przeraża go bardziej: potwory, czy uwięzieni...


Kroniki Spiderwick
reżyseria: Mark Waters
scenariusz: David Berenbaum, John Sayles, Karey Kirkpatrick
obsada: Freddie Highmore, Sarah Bolger, Mary-Louise Parker, David Strathairn  
szczegóły: fantasy/przygodowy, USA, 2008, 97 min

Pasjonujące przygody rodzeństwa Grace'ów: miłośniczki floretu, Mallory, Simona, sympatyka małych zwierząt, i Jarema, ciągle wpadającego w szkolne tarapaty. Dzieci wraz z matką przeprowadzają się do zabytkowego, ale mocno zniszczonego, wiktoriańskiego domu. Od pierwszych chwil odkrywają jego intrygujące tajemnice: coś wydaje odgłosy w ścianie, pod warstwą tapety znajdują gniazdo jakiegoś żyjątka, w kuchni zaś windę do tajemniczego pokoju bez okien, a potem na strychu skrzynię, a w niej tajemniczą książkę: Przewodnik terenowy.  


John Rambo
reżyseria: Sylvester Stallone
scenariusz: Art Monterastelli, Sylvester Stallone
obsada: Sylvester Stallone, Julie Benz, Paul Schulze, Ken Howard  
akcja, USA, 2008, 91 min

John Rambo prowadzi spokojne życie w okolicach Bangkoku, gdzie pracuje przy starych łodziach. Pewnego dnia grupa chrześcijańskich misjonarzy zwraca się do niego z prośbą o przewiezienie ich do Birmy. Rambo zgadza się i przewozi ich na drugi brzeg rzeki. Wkrótce po dotarciu na miejsce misjonarze wpadają w ręce zbuntowanych żołnierzy pod wodzą sadystycznego majora Pa Tee Tint. John Rambo na wieść o porwaniu decyduje się uwolnić misjonarzy i tym samym zaryzykować życie w jednej z najniebezpieczniejszych misji, jakie zdarzyło mu się wykonać.  


-----


Imprezy
Poranki Z Barbie
Barbie Magia Tęczy
8-9.03; godz. 10:00 i 11:30
Barbie Mariposa
15-16, 22.03 godz.10:00 i 11:30
23-24.03 godz. 14:00 i  15:30
Od marca rozpoczynamy nowy cykl poranków dla dzieci. W kolejne weekendy marca zapraszać będziemy najmłodszych widzów na gry, konkursy i zabawy, które odbywać się będą przez filmem oraz projekcję o przygodach Barbie. Dodatkowo każdy otrzyma plakat Barbie. Cena imprezy - tylko 6 zł.
Barbie i Magia Tęczy -  w pierwsze dwa weekendy marca 8-9; godzina 10:00 oraz 11:30.
Barbie Mariposa (premierowo) - emitujemy w kolejne dwa weekendy, łącznie ze świętami: 15-16, 22 marca godzina 10:00 oraz 11:30. W dni świąteczne 23-24 marca w godzinach 14:00 oraz 15:30. 6 zł.


Nocny Maraton Filmowy - Noc Z Tarantino I Rogriquezem
14 marca godz. 22:00
Grindhouse Vol. 1
Grindhouse Vol. 2
Sin City - Miasto Gniewu

Grindhouse Vol. 1 Death Proof
reżyseria: Quentin Tarantino
scenariusz: Quentin Tarantino
obsada: Kurt Russell, Sydney Tamiia Poitier, Jordan Ladd, Vanessa Ferlito,
USA, 2007, 116 min

Dla najpopularniejszej didżejki w Austin, Jungle Julii oraz jej dwóch przyjaciółek Shanny i Arlene noc jest najlepszą okazją, by porządnie się zabawić. Cała trójka wyrusza więc z Guero do teksaskiego Chili Parlor. Ich wyprawa nie pozostaje niezauważona… W ślad za dziewczynami potajemnie udaje się Mike, facet, który lubi seks, alkohol i ostrą jazdę. Ale przede wszystkim kocha zabijać... Zwłaszcza młode, seksowne dziewczyny, na które działa jak magnez. On i jego diaboliczny samochód są postrachem każdego miasta, w którym się pojawiają.  

Grindhouse Vol. 2 Planet Terror
reżyseria: Robert Rodriguez
scenariusz: Robert Rodriguez
obsada: Rose McGowan, Michael Biehn, Josh Brolin, Jeff Fahey, Freddy Rodriguez  
akcja/fantastyczno-naukowy, USA, 2007, 105 min

Małżeństwo lekarzy, William i Dakota Block są świadkami pustoszącej ich miasteczko niepokojącej choroby, której objawami są gangrenowate zmiany ciała oraz puste spojrzenie w oczach ofiar... Tymczasem na poboczu drogi Cherry, tancerka go-go, zostaje zaatakowana przez chorego na ową dziwną choroę. Na skutek ataku dziewczyna traci nogę. Świadkiem całego zdarzenia jest Wray, jej były partner. Ktoś inny na jej miejscu, załamałby się, ale nie Cherry. Jak się okaże, dziewczyna nie zatańczyła jeszcze swego ostatniego numeru... Razem z Wray’em staje na czele drużyny próbującej opanować hordy żywych trupów i odnaleźć ostatni bezpieczny kąt na Planecie Terroru.  

Sin City - Miasto Grzechu  
reżyseria: Robert Rodriguez, Frank Miller
scenariusz: Robert Rodriguez
obsada: Bruce Willis, Mickey Rourke, Jessica Alba, Clive Owen, Nick Stahl  
akcja, USA, 2005, 124 min

Sin City to miasto przyciągające ludzi bezwzględnych, zdeprawowanych i ze złamanym sercem. Niektórzy nazywają je mrocznym. Inni nazywają je domem. Skorumpowani gliniarze. Seksowne ulicznice. Zdesperowani samozwańczy obrońcy prawa. Niektórzy pragną zemsty. Inni - odkupienia. Jeszcze inni chcą po trochu i tego, i tego. Zbieranina nieprawdopodobnych i działających nieco wbrew samym sobie ludzi, którzy mimo wszystko próbują zrobić to co trzeba, w mieście, któremu na niczym nie zależy.  

Ceny biletów na maraton: 14 zł (z Kartą Multikinomaniaka); 17 zł

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone