: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

12-03-2008 | II Mistrzostwa Elbląga Szkół Średnich w kręgle

  48 uczniów z 12 szkół ponadgimnazjalnych weźmie udział w czwartek w II Mistrzostwach Elbląga Szkół Średnich w kręgle, które odbędą się na kręgielni Bowling Clubu.

  Tytułu najlepszej elbląskiej szkoły średniej, zdobytego przed dwoma laty, broni Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług. Oprócz tej szkoły w tegorocznych mistrzostwach wystąpi 11 innych: wszystkie licea ogólnokształcące, a więc I LO, II LO (drugie miejsce w I Mistrzostwach), III LO, IV LO (trzecie miejsce w I Mistrzostwach) i V LO, a także Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Handlowych, Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych, Zespół Szkół Turystyczno-Hotelarskich oraz Zespół Państwowych Szkół Muzycznych.

- Na 15 zaproszonych szkół zgłosiło się do nas 12 – mówi Mateusz Milanowski z Agencji Reklamowej Gabo, współorganizatora zawodów. - Szykuje się więc ciekawa rywalizacja, tym bardziej, że wszystkie szkoły biorące udział w mistrzostwach niemal od dwóch tygodni prowadzą treningi. Każda szkoła otrzymała bowiem bezpłatny karnet, upoważniający zgłoszonych w Mistrzostwach uczniów, do 5 godzin treningów na kręgielni.

  Podczas turnieju, który rozpocznie się o godz. 13:00 wszystkie drużyny rozegrają eliminacje. Wyłonią one 6 najlepszych szkół, które w finale zagrają o Mistrzostwo Elbląga. Czołowa szóstka otrzyma w nagrodę efektowne szklane statuetki wykonane przez producenta wyrobów szklanych firmę Elglas. Poza tym wszystkim szkołom wręczone zostaną dyplomy. Najlepsi zawodnicy turnieju mogą liczyć na atrakcyjne nagrody m.in. sprzęt komputerowy ufundowany przez firmę Computer Team, gry komputerowe od Salonu RTV „ZEW” Zenona Reszki, pendrivy od Salonu Komputerowego K&M, karnety na siłownię od Matrix Gym & Fitness oraz zaproszenia do Multikina. Ponadto wszystkie szkoły mogą liczyć w czasie turnieju na poczęstunek ufundowany przez Bowling Club oraz Coca-Colę i Burn.

  Organizatorami imprezy są: Agencja Reklamowa Gabo oraz Centrum Rozrywki Bowling Club. Patronat medialny nad Mistrzostwami sprawują: serwis info.elblag.pl, Dziennik Elbląski, Radio El i Telewizja Elbląska.

    
Czwartek 13-03-2008
Godzina  13:00
Bowling Club Elbląg                                                                            Zapraszamy.

Organizatorzy
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone