: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

14-03-2008 | Co nowego w Multikinie.

Premiery
od 14 marca
10000 BC
reżyseria: Roland Emmerich
scenariusz: Roland Emmerich, Harald Kloser
obsada: Nathanael Baring, Camilla Belle
dramat/przygodowy, USA, 2008

To najnowsze przedsięwzięcie Rolanda Emmericha (Dzień niepodległości, Pojutrze). Reżyser nakręcił pełną rozmachu odyseję przenoszącą widza w mityczny wiek proroctw i bożków, w którym duchy rządzą światem, a potężne mamuty panują na ziemi.

Młody myśliwy D’Leh (Steven Strait), członek żyjącego wysoko w górach plemienia, spotyka wybrankę swego serca - piękną Evolet (Camilla Belle). Kiedy jednak oddział tajemniczych wojowników napada na wioskę i porywa Evolet, młodzieniec - by ratować dziewczynę - wyrusza na czele niewielkiej grupy myśliwych w pogoń aż na krańce świata. Wkraczając na nieznane terytorium, członkowie plemiennej drużyny odkrywają, iż poza ich własnym światem i znanymi im dotąd granicami ludzkich doznań istnieją cywilizacje o wiele większe, niż mogli podejrzewać.

-----


Imprezy
Nocny Maraton Filmowy - Noc Z Tarantino I Rogriquezem
14 marca godz. 22:00

Grindhouse Vol. 1
Grindhouse Vol. 2
Sin City - Miasto Gniewu

Grindhouse Vol. 1 Death Proof
reżyseria: Quentin Tarantino
scenariusz: Quentin Tarantino
obsada: Kurt Russell, Sydney Tamiia Poitier, Jordan Ladd, Vanessa Ferlito,
USA, 2007, 116 min

Dla najpopularniejszej didżejki w Austin, Jungle Julii oraz jej dwóch przyjaciółek Shanny i Arlene noc jest najlepszą okazją, by porządnie się zabawić. Cała trójka wyrusza więc z Guero do teksaskiego Chili Parlor. Ich wyprawa nie pozostaje niezauważona… W ślad za dziewczynami potajemnie udaje się Mike, facet, który lubi seks, alkohol i ostrą jazdę. Ale przede wszystkim kocha zabijać... Zwłaszcza młode, seksowne dziewczyny, na które działa jak magnez. On i jego diaboliczny samochód są postrachem każdego miasta, w którym się pojawiają.  

Grindhouse Vol. 2 Planet Terror
reżyseria: Robert Rodriguez
scenariusz: Robert Rodriguez
obsada: Rose McGowan, Michael Biehn, Josh Brolin, Jeff Fahey, Freddy Rodriguez  
akcja/fantastyczno-naukowy, USA, 2007, 105 min

Małżeństwo lekarzy, William i Dakota Block są świadkami pustoszącej ich miasteczko niepokojącej choroby, której objawami są gangrenowate zmiany ciała oraz puste spojrzenie w oczach ofiar... Tymczasem na poboczu drogi Cherry, tancerka go-go, zostaje zaatakowana przez chorego na ową dziwną choroę. Na skutek ataku dziewczyna traci nogę. Świadkiem całego zdarzenia jest Wray, jej były partner. Ktoś inny na jej miejscu, załamałby się, ale nie Cherry. Jak się okaże, dziewczyna nie zatańczyła jeszcze swego ostatniego numeru... Razem z Wray’em staje na czele drużyny próbującej opanować hordy żywych trupów i odnaleźć ostatni bezpieczny kąt na Planecie Terroru.  

Sin City - Miasto Grzechu  
reżyseria: Robert Rodriguez, Frank Miller
scenariusz: Robert Rodriguez
obsada: Bruce Willis, Mickey Rourke, Jessica Alba, Clive Owen, Nick Stahl  
akcja, USA, 2005, 124 min

Sin City to miasto przyciągające ludzi bezwzględnych, zdeprawowanych i ze złamanym sercem. Niektórzy nazywają je mrocznym. Inni nazywają je domem. Skorumpowani gliniarze. Seksowne ulicznice. Zdesperowani samozwańczy obrońcy prawa. Niektórzy pragną zemsty. Inni - odkupienia. Jeszcze inni chcą po trochu i tego, i tego. Zbieranina nieprawdopodobnych i działających nieco wbrew samym sobie ludzi, którzy mimo wszystko próbują zrobić to co trzeba, w mieście, któremu na niczym nie zależy.  

Ceny biletów na maraton: 14 zł (z Kartą Multikinomaniaka); 17 zł


Nocny Maraton Filmowy - Noc Horrorów
28 marca godz. 22:00
1408
The Grudge - Klątwa 2
Oko-Premierowo

1408
reżyseria: Mikael Hafstrom
scenariusz: Scott Alexander, Matt Greenberg, Larry Karaszewski
obsada: John Cusack, Samuel L. Jackson, Mary McCormack, Tony Shalhoub horror, USA, 2007, 94 min

Znany pisarz, autor horrorów Mike Enslin wierzy jedynie w to, co zobaczy na własne oczy, czego dane jest mu dotknąć. Napisał masę bestsellerów, w których podważa obecność zjawisk paranormalnych w większości cieszących się złą sławą nawiedzonych domów, w których rzekomo grasują duchy. Nie udało mu się nigdzie znaleźć dowodu na istnienie życia po życiu. Jego niewzruszone przekonanie będzie jednak musiało ulec zmianie, gdy bohater wynajmie apartament w tajemniczym hotelu Dolphin. Lekceważąc ostrzeżenia dyrektora hotelu, pisarz postanawia zamieszkać w nawiedzonym pokoju, który od lat stoi pusty.

The Grudge - Klątwa 2
reżyseria: Takashi Shimizu
scenariusz: Stephen Susco
obsada: Sarah Michelle Gellar, Amber Tamblyn  
horror, USA, 2006, 92 min

Aubrey Davis dowiaduje się od matki, że Karen, jej siostra leży w szpitalu w Japonii. Okazuje się też, że Karen jest zamieszana w śmierć swojego chłopaka, który zginął w pożarze domu w Tokio. Ponieważ pani Davis jest zbyt chora, by pojechać do Japonii, prosi o to córkę. Chce by ta pojechała do Tokio i przywiozła Karen do domu. Krótko po przyjeździe do Tokio, Aubrey spotyka reportera i fotografa Easona. Chłopak ostrzega ją, że Karen jest w niewoli czegoś niewidzialnego i bardzo niebezpiecznego...

Oko-Premierowo
reżyseria: David Moreau, Xavier Palud
scenariusz: Sebastian Gutierrez
obsada: Jessica Alba, Alessandro Nivola, Parker Posey  
horror, USA, 2008, 97 min

"Oko" to przebojowy remake jednego z dwóch, obok "The Ring", najbardziej znanych azjatyckich horrorów. W roli głównej występuje najpopularniejsza gwiazda młodego pokolenia, piękna Jessica Alba.
Bohaterka straciła wzrok kiedy miała dwa lata, a teraz dzięki skomplikowanej operacji przeszczepu rogówki, będzie mogła na powrót widzieć. Po zdjęciu bandaży okazuje się, że operacja zakończyła się sukcesem. Widzi jednak nie tylko to co wszyscy inni ludzie...  

Ceny biletów na maraton: 14 zł (z Kartą Multikinomaniaka); 17 zł

Poranki Z Barbie
Barbie Mariposa
15-16, 22.03 godz.10:00 i 11:30
23-24.03 godz. 14:00 i  15:30
Poranki z Barbie to nowy cykl poranków dla dzieci. W kolejne weekendy marca zapraszać będziemy najmłodszych widzów na gry, konkursy i zabawy, które odbywać się będą przez filmem oraz projekcję o przygodach Barbie. Dodatkowo każdy otrzyma plakat Barbie. Cena imprezy - tylko 6 zł.
Barbie Mariposa (premierowo) - emitujemy w  dwa weekendy, łącznie ze świętami: 15-16, 22 marca godzina 10:00 oraz 11:30. W dni świąteczne 23-24 marca w godzinach 14:00 oraz 15:30. 6 zł.


-----


Bollywood Festiwal
1-6 kwietnia godz.19.00
Repertuar Z Nośnika Dvd

Multikino ma przyjemność zapowiedzieć największe filmowe wydarzenie tej wiosny!
1 kwietnia 2008 rusza pierwsza edycja Bollywood Festiwal - imprezy, która na sześć dni zdominuje repertuar Multikino. Dzięki współpracy Multikino z czołowym na polskim rynku dystrybutorem filmów Bollywood, firmą Epelpol Entertainment, podczas festiwalu zaprezentowane zostaną wielkie hity indyjskiej kinematografii, w rodzaju "Dhoom 2", a także głośne, nominowane do indyjskich "Oscarów" obrazy "Chak de! India", czy   "Guru".
Celem Bollywood Festiwal jest pokazanie odmiennego, nieznanego jeszcze oblicza filmów z barwnego Bollywoodu. Jak dotąd ta największa światowa kinematografia kojarzyła się Polakom z pewną odmianą kina etnicznego, zdominowanego przez romanse. Bollywood kojarzył się, także z kinem silnie cenzurowanym. Chcemy pokazać widzom bardziej współczesne, uniwersalne produkcje Bollywood. Dzięki wspólnej inicjatywie przerzucić pomost między - z pozoru tylko odległymi - kulturami:  Wschodu i Zachodu. Starannie wybrany przez nas repertuar Bollywood Festiwal składać się będzie z najeżonego efektami wizualnymi kina akcji, śmiałych obyczajowo masala movies, dynamicznych dramatów sportowych, epickich fresków historycznych czy wreszcie ultranowoczesnych obrazów ze zbiorowym bohaterem.  
Repertuar Bollywood Festiwal (start codziennie o godzinie 19:00):
1.04. - Guru
2.04. - Yuva
3.04. - Ta Ra Rum Pum
4.04. - Jhoom Barabar Jhoom
5.04. - Dhoom 2
6.04. - Chak De! India
Bilety:
Normalne: Bilet 18 zł, karnet 60 zł
Ulgowe: Bilet 15 zł, karnet 50 zł (z kartą Multikinomaniaka lub kartą kredytową Multikina)

Szczegóły na www.multikino.pl oraz  www.bollywoodfestiwal.pl
Nowości oraz informacje ze świata Bollywood: www.bollywoodfilms.pl


Koncert Na Dużym Ekranie Justin Timberlake
26.03 (środa) godz. 20.00

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone