: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

16-03-2008 | Glamor: Zostań Miss - Czekamy na Ciebie

Agencja modelek Glamor organizuje w Elblągu, w każdym miesiącu wybory Miss. To alternatywne wybory Miss Elbląga dla jednej z Agencji Reklamowych, która jest organizatorem Wyborów Miss Ziemi Elbląskiej. Glamor to inne oblicze wyborów, to szansa dla każdej dziewczyny. Czekamy na Ciebie.

Wybory odbywają się co miesiąc w lokalu Euforia przy Pl. Słowiańskim 2 (Hotel Gromada). Spośród wyłonionych Miss Miesiąca - w styczniu 2009 roku, podczas wyjątkowej i uroczystej gali do rywalizacji stanie 12 kandydatek, z których tylko jedna otrzyma tytuł Miss Elbląga. Wybrana zostanie także Miss Nastolatek. Mieszkańcy i czytelnicy wybiorą Miss portalu nocnyelblag.pl i Miss Gazety On-line elblag24. W konkursie organizowanym przez Agencję Modelek Glamor każda z Was ma szanse na wygraną. Czekają cenne nagrody...

W wyborach uczestniczyć mogą dziewczyny z całej Polski. Warunkiem jest ukończone 15 lat i zgoda rodziców. Czekamy na dziewczyny do 30 lat.

Uwaga: miss każdego miesiąca otrzymuje nagrodę w wysokości 1000 PLN + sesja zdjęciowa dla agencji modelek Glamor.pl w Elblągu z udziałem wizażystki, fryzjerki, fotografa GLAMOR oraz umowę z agencją modelek GLAMOR.

Wielki Finał z udziałem miss każdego miesiąca odbędzie się w styczniu 2009r., dodatkową nagrodą będzie wycieczka zagraniczna od właściciela agencji GLAMOR.

Wszystkie zainteresowane kandydatki powinny przesyłać swoje dane:
1. wzrost
2. biust
3. talia
4. biodra
5. nr buta
6. nr ubrania
7. rocznik (data urodzin)
8. włosy (kolor)
9. oczy (kolor)
10. znaki szczególne (tatuaże, kolczyki)
oraz zdjęcia: portretowe i całej postaci

Zgłoszenia możecie przesyłać bezpośrednio na adres e-mail właściciela: andrzej.tkaczuk@glamor.pl lub za pomocą specjalnego formularza na stronie Glamor - kliknij tutaj. Przedstawiciel firmy Glamor zaprasza także na casting, który odbędzie się w lokalu Euforia (Hotel Gromada), Pl. Słowiański 2, już w czwartek 27 marca o godzinie 20.00.

Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone