: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

07-11-2005  | KICZ BALET w Madame

Klub Madame zaczyna się specjalizować w organizowaniu imprez tematycznych. Tym razem właściciel i promotorzy Madame zapraszają na KICZ BALET czyli Wielki Obciach. 10 listopada w czwartek Madame zamieni się w weselną remizę spod Łomży lub dyskotekę w uzdrowiskowej miejscowości. Kicz Balet to cała noc z tandetnymi przebojami lat 80' m.in.Modern Talking, Papa Dance, Bad Boys Blue, Sabrina, McHammer. Zabrzmią kultowe "Chałupy Welcome to" i Franek Kimono. Ironiczne podejście do muzyki pójdzie w parze z garderobą: na ten wieczór konieczne wydaje się odzienie a`la późny PRL (do dostania w dobrych lumpeksach);uderzający w oczy róż i kreszowe bluzy od dresu. Impreza kierowana jest do wciąż młodych zbliżających się do 30stki ale jak informuje Nas obsługa Madame rezerwacje zrobiły również studentki i robotnicy leśni urodzeni około 1980r.
KICZ BALET w czwartek 10 listopada od 21:00. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Całość poprowadzi wynajęty na ten wieczór wodzirej z Sopotu.
Nocny Elbląg zapowiada foto relację z tego show i własne komentarze prosto z parkietu w Madame.

Madame
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone