: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

28-03-2008 | Co nowego w Multikinie.

1. kwietnia - 1. Dniem wiosny?
Dlaczego nie!

Maximum zabawy...
Maximum zadowolenia...

Dla najmłodszych:
"Auta"- zabawy i konkursy z nagrodami
Dla starszych:
"Kroniki Spiderwick" - konkursy z nagrodami
...i tych nieco starszych:
"10 000 BC" - konkursy z nagrodami

Poza ciekawym repertuarem... przed seansem "niespodzianka" dla wszystkich!!!

Ogłaszamy konkurs
najciekawszy....
najbardziej kolorowy....
oryginalny i niepowtarzalny ubiór

Zasady konkursu:
w konkursie udział biorą wszyscy chętni (min 15 osób, max 30 osób)
zwycięża drużyna, która wykaże się największą pomysłowością

Zwycięscy otrzymują darmowe wejściówki do kina.... + zestawy szkolne na barze!!!

TO NIE PRIMA APRLIS!


-----

Premiery
Nie Kłam Kochanie
reżyseria: Piotr Wereśniak
scenariusz: Ilona Łepkowska
obsada: Piotr Adamczyk, Marta Żmuda Trzebiatowska    
komedia romantyczna, Polska, 2008, 105 min

Niepoprawna komedia o kłamstwach, kłamstewkach i prawdziwej miłości.
Marcin traci w pewnym momencie intratną posadę w banku, co z kolei powoduje finansowe tarapaty. Nie mogąc utrzymać dotychczasowego stylu życia, powoli zaczynają topnieć jego najbliższe "przyjaźnie". Ze strony kobiet, z którymi był związany, spotykają go jedynie afronty. Dzieje się tak dlatego, że nie należał do tych, którzy swoje znajomości kończyli "w białych rękawiczkach", więc dziś dawne "narzeczone" rewanżują mu się pięknym za nadobne.

Oko
reżyseria: David Moreau, Xavier Palud
scenariusz: Sebastian Gutierrez
obsada: Jessica Alba, Alessandro Nivola, Parker Posey  
horror, USA, 2008, 97 min

Gwiazda młodego pokolenia, piękna i zmysłowa Jessica Alba (Sin City - Miasto grzechu, Fantastyczna czwórka) w przebojowym remake’u jednego z największych azjatyckich przebojów kasowych.

Sydney Wells, niewidoma skrzypaczka z Los Angeles przechodzi skomplikowany zabieg przeszczepienia rogówki, który przywraca jej wzrok po ponad dwudziestu latach ślepoty. Ale szczęście Sydney nie trwa długo... Dziewczynę zaczynają prześladować nie mające żadnego naukowego wyjaśnienia dziwaczne i przerażające wizje. Okazuje się, że Sydney posiadła także zdolność jasnowidzenia i dostrzegania zmarłych…

Drapieżnik
reżyseria: Lau Wai-Keung
scenariusz: Hans Bauer, Craig Mitchell
obsada: Richard Gere, Claire Danes  
dramat sensacyjny, USA, 2007, 105 min

"Drapieżnik" jest pierwszym anglojęzycznym filmem Andrew Laua, autora cenionego kryminału "Infernal Affairs - Piekielna gra", który stał się pierwowzorem oscarowego filmu Martina Scorsese "Infiltracja". W swoim nowym obrazie Lau nawiązuje do klasycznych thrillerów takich jak "Milczenie owiec" i "Siedem", których bohaterowie często pozostawali na marginesie społeczeństwa.
Znany z brutalnego traktowania podejrzanych Errol Babbage, funkcjonariusz Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego, szkoli młodą stażystkę w tropieniu przestępstw na tle seksualnym. W ich ręce wpada sprawa zaginionej dziewczyny. Errol przypuszcza że stała się ona ofiarą gwałtu, a nawet morderstwa, którego sprawcą jest jeden z jego podopiecznych. Na rozwiązanie zagadki pozostaje coraz mniej czasu...


-----


Imprezy
Nocny Maraton Filmowy - Noc Horrorów
28 marca godz. 22:00

1408
THE GRUDGE - KLĄTWA 2
OKO-PREMIEROWO

1408
reżyseria: Mikael Hafstrom
scenariusz: Scott Alexander, Matt Greenberg, Larry Karaszewski
obsada: John Cusack, Samuel L. Jackson, Mary McCormack, Tony Shalhoub horror, USA, 2007, 94 min

Znany pisarz, autor horrorów Mike Enslin wierzy jedynie w to, co zobaczy na własne oczy, czego dane jest mu dotknąć. Napisał masę bestsellerów, w których podważa obecność zjawisk paranormalnych w większości cieszących się złą sławą nawiedzonych domów, w których rzekomo grasują duchy. Nie udało mu się nigdzie znaleźć dowodu na istnienie życia po życiu. Jego niewzruszone przekonanie będzie jednak musiało ulec zmianie, gdy bohater wynajmie apartament w tajemniczym hotelu Dolphin. Lekceważąc ostrzeżenia dyrektora hotelu, pisarz postanawia zamieszkać w nawiedzonym pokoju, który od lat stoi pusty.

THE GRUDGE - KLĄTWA 2
reżyseria: Takashi Shimizu
scenariusz: Stephen Susco
obsada: Sarah Michelle Gellar, Amber Tamblyn  
horror, USA, 2006, 92 min

Aubrey Davis dowiaduje się od matki, że Karen, jej siostra leży w szpitalu w Japonii. Okazuje się też, że Karen jest zamieszana w śmierć swojego chłopaka, który zginął w pożarze domu w Tokio. Ponieważ pani Davis jest zbyt chora, by pojechać do Japonii, prosi o to córkę. Chce by ta pojechała do Tokio i przywiozła Karen do domu. Krótko po przyjeździe do Tokio, Aubrey spotyka reportera i fotografa Easona. Chłopak ostrzega ją, że Karen jest w niewoli czegoś niewidzialnego i bardzo niebezpiecznego...

OKO - PREMIEROWO
reżyseria: David Moreau, Xavier Palud
scenariusz: Sebastian Gutierrez
obsada: Jessica Alba, Alessandro Nivola, Parker Posey  
horror, USA, 2008, 97 min

"Oko" to przebojowy remake jednego z dwóch, obok "The Ring", najbardziej znanych azjatyckich horrorów. W roli głównej występuje najpopularniejsza gwiazda młodego pokolenia, piękna Jessica Alba.
Bohaterka straciła wzrok kiedy miała dwa lata, a teraz dzięki skomplikowanej operacji przeszczepu rogówki, będzie mogła na powrót widzieć. Po zdjęciu bandaży okazuje się, że operacja zakończyła się sukcesem. Widzi jednak nie tylko to co wszyscy inni ludzie...  


Ceny biletów na maraton: 14 zł (z Kartą Multikinomaniaka); 17 złBollywood Festiwal
1-6 kwietnia godz.19.00
Repertuar z nośnika DVD

Multikino ma przyjemność zapowiedzieć największe filmowe wydarzenie tej wiosny!
1 kwietnia 2008 rusza pierwsza edycja Bollywood Festiwal - imprezy, która na sześć dni zdominuje repertuar Multikino. Dzięki współpracy Multikino z czołowym na polskim rynku dystrybutorem filmów Bollywood, firmą Epelpol Entertainment, podczas festiwalu zaprezentowane zostaną wielkie hity indyjskiej kinematografii, w rodzaju "Dhoom 2", a także głośne, nominowane do indyjskich "Oscarów" obrazy "Chak de! India", czy   "Guru".
Celem Bollywood Festiwal jest pokazanie odmiennego, nieznanego jeszcze oblicza filmów z barwnego Bollywoodu. Jak dotąd ta największa światowa kinematografia kojarzyła się Polakom z pewną odmianą kina etnicznego, zdominowanego przez romanse. Bollywood kojarzył się, także z kinem silnie cenzurowanym. Chcemy pokazać widzom bardziej współczesne, uniwersalne produkcje Bollywood. Dzięki wspólnej inicjatywie przerzucić pomost między - z pozoru tylko odległymi - kulturami:  Wschodu i Zachodu. Starannie wybrany przez nas repertuar Bollywood Festiwal składać się będzie z najeżonego efektami wizualnymi kina akcji, śmiałych obyczajowo masala movies, dynamicznych dramatów sportowych, epickich fresków historycznych czy wreszcie ultranowoczesnych obrazów ze zbiorowym bohaterem.  
Repertuar Bollywood Festiwal (start codziennie o godzinie 19:00):
1.04. - Guru
2.04. - Yuva
3.04. - Ta Ra Rum Pum
4.04. - Jhoom Barabar Jhoom
5.04. - Dhoom 2
6.04. - Chak De! India
Bilety:
Normalne: Bilet 18 zł, karnet 60 zł
Ulgowe: Bilet 15 zł, karnet 50 zł (z kartą Multikinomaniaka lub kartą kredytową Multikina)

Szczegóły na www.multikino.pl oraz  www.bollywoodfestiwal.pl
Nowości oraz informacje ze świata Bollywood: www.bollywoodfilms.pl


Kino na obcasach - "Juno"
1 kwietnia  godz. 20:00

Kino na obcasach to nietuzinkowa forma spędzania wolnego czasu. Tym razem w centrum zainteresowania znalazła się kobieta - ze swoimi pasjami, potrzebami, problemami.
Już w środku tygodnia Panie mogą zrelaksować się, przestać patrzeć na zegarek - wystarczy w gronie koleżanek wybrać się do Multikina, zasiąść wygodnie w kinowym fotelu i oderwać się od codzienności. Przeżyć kilka godzin w atmosferze absolutnej kobiecości.

Zapraszamy 1 kwietnia o godz. 20:00 na prezentacje oraz film "Juno". Na Panie będzie czekać prelekcja na temat kosmetyków, degustacja oraz mnóstwo atrakcyjnych nagród.


-----


Zapowiedzi
Od 4 kwietnia

Juno
reżyseria: Jason Reitman
scenariusz: Diablo Cody
obsada: Ellen Page, Michael Cera, Jennifer Garner, Jason Bateman  
komedia, USA, 2007, 96 min

Juno (Ellen Page), pewna siebie i do bólu szczera nastolatka. darzona wyjątkowym poczuciem humoru dziewczyna twardo stąpa po ziemi, ale w głębi serca jest zwykłą nastolatką, próbującą zrozumieć zmiany, które w niej zachodzą.

Ku swojemu ogromnemu zdziwieniu młodziutka Juno dowiaduje się, że jest w ciąży. Za radą najlepszej przyjaciółki Lei postanawia znaleźć dla nienarodzonego dziecka bezdzietne małżeństwo, które zgodziłoby się je adoptować. Wkrótce natrafia na pasującą do jej oczekiwań parę, Marka i Vanessę.


8 Części Prawdy
reżyseria: Pete Travis
scenariusz: Barry Levy
obsada: Dennis Quaid, William Hurt, Matthew Fox, Sigourney Weaver, Forest Whitaker    thriller, USA, 2008, 90 min

Osiem zupełnie obcych sobie osób dysponujących ośmioma, różnymi punktami widzenia, usiłuje odkryć jedyną możliwą prawdę o usiłowaniu zabójstwa prezydenta Stanów Zjednoczonych. Thomas Barnes i Kent Taylor to dwaj agenci Służb Specjalnych wyznaczeni do ochrony Prezydenta Ashtona podczas ważnego spotkania na szczycie poświęconego globalnej wojnie z terroryzmem. Kiedy tuż po przybyciu Prezydenta do Hiszpanii, pada strzał, następuje totalny chaos.

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone