: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

14-11-2005  | Otrzęsiny Jańskiego odbyte

  No to się jak zwykle studenci postarali. To już kolejne wieczorne optrzęsiny, które odbyły sie z okazji życia studenckiego w Elblągu. Ty razem udało mi się złapać w obiektyw studentów Jańskiego, którzy trzęśli sie w Bowling Clubie.
  Ekipa Nocnego zaprasza na mega relację w trzech odsłonach, tej naprawdę dobrze zrobionej imprezy. Tak ganiając po parkiecie i stolikach dało się zauważyć dobre jedzenie no i jeszcze lepsze picie;) Tym razem poszedłem w formie piechotnej i mogłem zawitać na kawałek czasu do przystani każdego imprezowicza. Jak należało sie domyslać nie byłem tam samotny. Pieniste napoje szybko wędrowały na parkiet i do stolików, by pochwili zniknąć. Ja skusiłem się na cudo drinkowe z bolsem, sokiem bananowym i żurawiną w tle smakowym. Co by nie mówić, przedni to jest napój.
Ale wracam już do relacji z parkietowych otrzęsin Jańskich ludzików. Ze swej strony polecam zapoznać się z fotkami dzikich pląsów odbywających się na podwyższeniu przy konsolecie DJ-a. Naprawdę okiem apartu ciężko oddać atmosferę tego gorącego miejsca. Oczywiście w dalszych częściach parkietu było równie gorąco. Zresztą to wszystko będzie widoczne na poniższych fotach.
Z mojej strony jeszcze takie prywatne ogłoszenie. Jeżeli ktoś z Rady Głównej Jańskiego chciałby coś więcej opisać na łamach vortalu Nocnego Elbląga to zapraszamy pod adres ekipa@nocnyelblag.pl . Jak tylko coś zawita do redakcyjnej skrzynki odrazu zapodamy to na tapetę, razem z kolejnymi odsłonami foto Otrzęsin Jańskich w Bowling Clubie!!!

Hospes
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone