: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

04-04-2008 | Glamor Miss Marzec

W sobotnią noc na parkiecie Euforii rozgościła się Agencja modelek Glamor przedstawiając kandydatki na Miss Marca 2008. Wybory Miss agencja organizuje co miesiąc poczynając od stycznia 2008r. W
konkursie mogą wziąć udział kobiety od 15 do 30 roku życia. Osoby niepełnoletnie powinny przedstawić pisemną zgodę rodziców bądź prawnych opiekunów.
Miss Marca 2008 została: Elżbieta Poźniak, która otrzymała czek o wartości 1000 zł od właściciela Agencji Glamor, bon o wartości 500 zł na wybrany asortyment w Bonita Boutique  P. Urszuli Wiardowskiej oraz bon o wartości 75 zł na kosmetyki AVON. Zaproszeni goście, a także licznie zgromadzona publiczność wybrała swoją Miss. Została nią Patrycja Baranowska otrzymując bon o wartości 75 zł na kosmetyki Avon.
Zarówno Miss Marca 2008 oraz Miss Publiczności otrzymały kompozycje kwiatowe wykonane  w Kwiaciarni Awangardowej Zielony Gaj.  
Wszystkie kandydatki biorące udział w finałowej gali miesiąca otrzymały karnety na siłownię Matrix oraz karnety na solarium Viva.
Wielkie podziękowania należą się osobom, które swoją pracą zadbały o kandydatki i przygotowały do wyjścia:
Katarzyna Hajdukiewicz i Marta Kochanowska ze Studia  Fryzjerskiego POMARAŃCZOWA oraz Jagoda Spychalska i Karolina Grabowska ze Studia Piękności CARMEN.
Dziewczęta prezentowały się 5 razy, wychodząc na wybieg w różnych strojach. Podczas głosowania na Miss Publiczności doszło do niezwykłej sytuacji. Dwie kandydatki otrzymały tą samą ilość głosów. Potrzebna była dogrywka. Zwycięsko z niej wyszła Patrycja Baranowska.
Organizator zadbał również o nagrody dla publiczności: 5 osób wyszło  z  imprezy  z upominkami od firmy AVON  a  8 osób z  podwójnymi zaproszeniami do Multikina. O odpowiednią atmosferę zadbał prezenter z zespołu K&K a fachowa i miła obsługa lokalu Euforia serwowała wyśmienite trunki.
W miesiącu Lutym, na finale gościem specjalnym był Jerzy Kulej - mistrz Olimpijski w boxie a w marcu, specjalnym gościem  była P. Dyr. agencji I-MAGES z Warszawy P. Yvonne Ruby, która wraz z fotograf Żaną Siaczyńska dba o wizualizację znanych osobistości w Paryżu oraz Miss Polski Nastolatek 1994r. P. Monika Gardasiewicz, córka Pani Urszuli Wiadrowskiej.

Zainteresowane osoby współpracą, bądź udziałem w konkursie zapraszamy na stronę www.glamor.pl.

foto: Lupus/Mlody

Lupus/Mlody
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone