: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

07-04-2008 | CZwArteK BC - BLaCK Beat party

  
     Już 10-kwietnia BLaCK Beat party tym razem gościem dj Chilla będzie SLAM.

Dj Slam! to jeden z najbardziej doświadczonych polskich dj\'ow, specjalizujący się w czarnej muzyce. Jego sety to perfekcyjna mieszanka muzyki r&b, Hip-Hop, dancehall w tanecznej odmianie, dzięki czemu na jego imprezach można spotkać mnóstwo kobiet.

To pionier i popularyzator \"czarnych\" imprez w 3mieście. Zaczynał ponad 10 lat temu w studenckim klubie U-BOOT we Wrzeszczu, gdzie jego piątki zasłynęły w całym 3mieście, gdyż była to pierwsza i, w tym czasie, jedyna impreza Black Music. Rezydował tam przez ok. 3 lata.

Organizator HIP-HOP Festival Sopot 97. Była to pierwsza tego typu impreza na Wybrzeżu, która skupiła najlepsze w Polsce ekipy graffiti, breakdance jak również grupy hip-hop\'owe TrzyHa, Edytorial oraz czołówkę polskiego dj\'ingu.

Pomyslodawca i inicjator słynnych \"Czarnych Czwartków\" w sopockim Non Stopie, na które co tydzień przyciągał setki ludzi. To właśnie dzięki niemu pamięć o \"starym Non Stopie\" trwa do dzisiaj.

Przez dwa lata występował jako dj na koncertach Liroya, z którym odwiedził wiele polskich miast, a także odbył mini tournee w USA. W roku 2001 wraz z Liroyem rozpoczął działalność w gdanńskim klubie Parlament, gdzie słynne na caly kraj Orange Planet Party skupiały co piątek ponad tysiąc osób!

W 2002r. piątkowe imprezy w Parlamencie zmieniły nazwę na Slam!min\' Show, a jedyną i niepodważalną gwiazdą wieczoru został dj Slam! Na Slam!min\' Show pojawiali się wykonawcy i dj\'e z Polski i zagranicy.

Skutkiem tych wydarzeń był fakt, że Slam!\'a można było zobaczyć w TV (wywiady dla MTV, VIVA) i słuchać co tydzień w Radio Gdańsk w jego autorskiej audycji o znajomo brzmiacej nazwie Slam!min\' Show. Zaowocowało to również kontraktami sponsorskimi (Fubu, Camden Town, Chrom).

Przez wakacje 2004r., co czwartek rezydował w sopockim klubie Viva, gdzie jego występ przychodziło oglądać co tydzień prawie dwa tysiące osób! Potwierdziło to niewątpliwie jego klasę. Tam też gościł swoich kolegów \'po fachu\' m.in. dj 600V, dj Kostek, dj Oki (Niemcy) oraz MC Bunny & Redge z grupy Da B.R.E.A.K.

W miedzyczasie występował na imprezach w wielu miastach Polski m.in. w Warszawie (Scena 2000, Nemo) jak również w Niemczech (Prisma, BBC, PM).

Od września 2004r. mieszka w Niemczech, gdzie szybko został zauważony i doceniony.
Supporty i imprezy z artystami z USA, m.in. Shai, Horace Brown, Dru Hill, Fatman Scoop, świadczą o tym, że Slam! to nietuzinkowy DJ i dobrze wykorzystuje czas na obczyźnie.

W żadnym klubie nie rezyduje na stałe, dzięki czemu występuje w znanych klubach wielu miast.


Źródło:www.hip-hop.pl

http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendID=117920505                                                                             ZAPRASZAMY

BC
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone