: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

20-11-2005  | Smacznie i po góralsku

Po góralsku, ze wspaniałą kuchnią w tle, powitała nas Izba Staropolska. Przez ostatni tydzień lokalem zawładnęli górale na czele z kapelą z Białego Dunajca. Było klimatycznie i z góralskim przytupem.
Na gości czekały dania w stylu, oscypka zasmażanego z żurawinami, zupy góralskiej zwanej kwaśnicą oraz "kluski mysiate". Aby podnieść jeszcze bardziej regionalność smaku, do posiłku przygrywała skoczne melodie wspomniana już wcześniej, Kapela Góralska.
Wszyscy zgodnie stwierdzili, że pomysł na taką właśnie kuchnie jest doskonałą sprawą. Ja też tak twierdzę i z tym większą radością oczekuję na kolejne spotkania z Regionalnymi Kuchniami.. .Regionu? Polski? Świata ??;)
Po napisaniu takiego newsa mój żoładek zaczął domagać się obiadu. Tak więc wszystkich sytych zapraszam do obejrzenia fotorelacji, a tych nieco już wyposzczonych, do zrobienia sobie dobrego posiłku z góralską kuchnią w menu;)

Hospes
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone