: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

11-05-2008 | 3 dni Juwenali w BC

3 dni Juwenali w BC
*Środowe rozpoczęcie Juwenali (promo barowe i bilard).
*Studencki czwartek, tym razem gościem imprezy Black Beat i dj ChiLL'a w Bowling Clubie będzie postać znana wszystkim fanom dobrej zabawy dj BezKsywy,  na drugim parkiecie dla odmiany podkręci nas dj Rany.  
Czwartek zapowiada się fantastycznie to drugi dzień Juwenali, drugi dzień promocji barowej( ustalonej na ten okres).
*Piątek, organizatorzy zapraszają na turniej w bilard i kręgle ( godzina 16:00)  

                                         piwo 0,5L    drink       Disco               Pub
Bilardowa    Środa            4zł            5zł      BLack Beat       dj Rany
Czarny   Czwartek            4zł            5zł     dj Vair               dj Victor  
Turniejowy Piątek            4zł            5zł     dj Denario        dj Rany


                                                                             Ceny only Student


dj BezKsywy  

    Pierwszy raz za deckami stanął w 2000 roku. Fascynacja turntablizmem, trwająca już od ponad sześciu lat, zaowocowała pokaźną ilością zagranych imprez, wydaniem kilku nietuzinkowych mixtape'ów oraz współudziałem w licznych projektach jako scratch dj. Poza stricte hiphopowymi projektami współpracował także z zespołami grającymi nuschoolowy rock i numetal. Należy do agencji bookingowej No Duck Crew (www.noduckcrew.com) a także jest twórcą breakbeatowego projektu o nazwie Zły Bass i członkiem ekipy Dirty White Boyz (Punchline Records) o której zapewne niedlugo usłyszycie.
    Styl jaki prezentuje jest bardzo elastyczny, w swoich imprezowych setach łączy szereg gatunków, wśród których można usłyszeć zarówno r&b, funk, oldschoolowe dźwięki z lat 80-tych, jak i hip-hopową klasykę, dancehall czy nawet 2step. Swoje umiejętności prezentuje nie tylko w klubach, ale również na wyśmienitych mixtape'ach, których wydawanie zapoczątkował cykl Hot Like Fire, ukazujący się od grudnia 2005 jako Hot Like Fire: Bounce i Hot Like Fire: R&B. Jak dotąd światło dzienne ujrzały 4 płyty z tej serii. Inne opublikowane do tej pory mixtape'y to TopToys Show Mix - kompilacja skierowana przede wszystkim do b-boy'ów oraz nagrany na żywo mix garage'owy pt. 2step Live Mix. Recenzje trzech z mixtape'ów można było przeczytać na łamach magazynu Ślizg.           
    Aktualnie trwają prace nad kolejnym 2stepowym mixem nagrywanym wspólnie z jednym z pionierów trójmiejskiej sceny - Dj'em Centem a także breakbeatową kompilacją przygotowywaną wspólnie z Dj'em Tunes'em. Nieprzeciętny klimat, doskonale dobrane utwory, tworzące spójna i harmonijną kompozycję i oczywiście mocne skrecze - tyle w telegraficznym skrócie można powiedzieć o dotychczasowych krążkach.
    W przyszłości planuje zarówno kontynuację serii Hot Like Fire jak i rozpoczęcie kolejnych cykli, które rozpoczyna wydana w marcu 2007 płyta pod tytułem Brudne Południe - Dirty South Mix Vol.1. BezKsywy grywa imprezy nie tylko na Pomorzu ale i na terenie całego kraju.   Dotychczas ma na swoim koncie występy m.in. w: Warszawie (The Fresh, Ground Zero, Live, Punkt), Gdańsku (C.O.B.E., Kwadratowa, Melmak, Orital, Parlament, Piękni Młodzi i Bogaci, Punkt, Radiostacja, Soda Cafe, Żak), Gdyni (Ucho), Sopocie (Copacabana, Curacao, Paradox, Sfinks, Faktoria, Łajba) a także Poznaniu (Stary Browar) i Toruniu (Blue Velvet, NRD). Obecnie można go usłyszeć na środowych i niedzielnych imprezach w klubie Piękni, Młodzi i Bogaci.
    Większość produkcji można ściągnąć lub odsłuchać na stronie www.djbezksywy.com oraz www.myspace.com/djbezksywy

źródło http://www.djbezksywy.com/handsup/bezksywy.html

                                                                                          Zapraszmy.

BC
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone