: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

25-05-2008 |  Dj Bio - Marc Lukas aka V Valdi  & Kate SUN

Marc Lukas aka V Valdi  (TUNNEL  & CARNIVAL  ELECTROCITY) www.tunnel.pl 

Soundtrade , Event-Service , My Vision , Elite Sounds Informacje na temat artysty
Pierwszy raz za deckami stanął 22 stycznia 1998 roku w klubie MCK( Browar) w Ostrowie Wlkp.
Od tego czasu trwa nieprzerwanie pochód przez kluby i dyskoteki na terenie całego kraju i za granicą. Od początku wierny muzyce house starannie i umiejętnie przemyca nawet te trudniejsze odmiany w klubach o charakterze komercyjnym. Wielokrotnie zdobyło to uznanie przez zarówno klubowiczów jak i ludzi z branży , co w dobie często niezdrowej konkurencji jest nie lada wyczynem.
Rezydent kilku znaczących klubów w historii Polski. Zdobywca publiki jak Polska długa i szeroka . Bezkompromisowo zdobywa też klubu w coraz to nowych krajach . Jego niezwykły kunszt miksowania i doboru materiału mogli do tej pory poznać goście w klubach niemiec , czech , słowacji , anglii , szkocji , irlandii , szwajcarii czy rosji.
Wpółpracował ze znakomitymi producentami takimi jak SOUDPLAYERS , DARKMAN oraz samodzielnie przy produkcjach takich jak :
JERK IT OUT , PLAY IT LOUDEST czy AFTERNOONISH, MACKMOON.
W 2003 ukazała się jego wariacja na temat SINGH HALLELUJAH.
Mimo że był to remix zrobiony na potrzeby chwili do dnia dzisiejszego na wielu parkietach robi oszałamiająca kariere
W latach 2000-2005 jako rezydent klubu SFINKS miał okazję poznać wielu ciekawych ludzi z którymi od 2006 roku pod szyldem SOUNDTRADE produkuje największe eventy klubowe w tej części Europy. TUNNEL ELECTROCITY na terenie obiektów zakonu pocystersiego czy TUNNEL CARNIVAL to imprezy które już po pierwszej edycji zdobyły uznanie zarówno wśród publiczności jak i konkurencji. Jest na nich niczym człowiek orkiestra : odpowiedzialny za wygład i technikę scen , line up oraz całą reżyserię spektaklu.
Do dziś dzień wystąpił lub w najbliższym czasie wystąpi na scenie z wieloma znaczącymi artystami z całego świata. Między innymi z
ARMAND VAN HELDEN, TOM NOVY , ROGER SANCHEZ, ANTOINE CLAMARAN, CHRIS LAKE, GREEN VELVET,STEVE ANGELLO, SEBASTIEN LEGER, ROBBIE RIVERA, HARDY HARD, WESTBAM, AXWELL, BOOKA SHADE, THE DISCO BOYS, AZZIDO DA BASS, DEADMAU5, RAUL RINCON i wielu innych .
Organizował imprezy na których poza w/w wystąpili: MARCO V, BLANK & JONES, UMEK, MARCO BAILEY,BEN SIMS, CHICANE, RUSH, LISA LASHES , RICHARD DURAND, LUCCA, ADAM BEYER...
Wśród krajowych artystów wystąpił na scenie praktycznie z każdym , a nawet jest tak , ze V_Valdi jest wymieniany często w portfolio czołówki dj'ów.

Od początków kariery minęło już 1000 lat i mimo, iż wierny house i płycie winylowej to zawsze gdzieś siódmy zmysł kieruje go zawsze w dobrym kierunku, w nowe trendy, to co w danej chwili jest na topie. Często nawet wyprzedzając o krok to co będzie się działo w klubach. W jego setach czuć za każdym razem powiew świeżości i nowoczesności. Jak sam twierdzi nie zagrał jeszcze nigdy dwa razy tego samego seta. Biorąc pod uwagę że jego kolekcja zawiera ponad 10.000 tytułów 12” płyt winylowych to .. coś w tym musi być

Kate SUN
Technomaniaczka i fascynatka „clubbingu". Miała kilkanaście lat, gdy zorientowała się, że bardziej niż parkiet interesuje ją podest dj'a. W 2004 roku debiutowała w łódzkim klubie Bagdad Caffe, niecały rok po tym jak kupiła swoje pierwsze gramofony. Zaczynała od stylu progressive. Wówczas organizowała tematyczne imprezy w klubie Luka promujące ten gatunek muzyki na łódzkiej scenie klubowej. Współtworzyła kolektyw Casa del Sol, z którym aranżowała cykliczne imprezy „Dźwięki Świata", „Ritmo Sensual", „Bassexuality", „Importacion". Do współpracy zaczęła zapraszać artystów z zagranicy, m. in. Nicola Gala i Dominica Plaza. W Music Barze w Łodzi jako jedna z pierwszych tworzyła łódzką scenę progressywną. W 2006 roku zaangażowała się w cykl imprez „Ladys Night" mających na celu rozpowszechnianie kobiet na polskiej scenie klubowej. Wtedy jej styl ewoluował, z gatunku progressive na brzmienia bardziej undergroundowe: tech - house, minimal, deep. Skrzydła w tym kierunku rozwinęła pracując w łódzkim klubie Soda. Na cykliczne imprezy „Minumalove" i „Wild Women" zapraszała dj' ów z całej Europy. W 2008 roku rozpoczęła współpracę z łódzkim klubem Oiom, gdzie dołączyła do grupy Skylarkrecords. W Oiomie, a także w poznańskim klubie Eskulap współtworzy projekt imprez o nazwie „technical girls".

  Prywatnie Kate Sun uwielbia podróżować po mieście rowerem, nałogowo kupuje kolorowe gadżety i fascynuje się stylem ubierania berlińskiej ulicy. Marzy o tym, aby kiedyś zamieszkać w Amsterdamie.
www.myspace.com/djnkatesun


Już 30-31/maja w Bowlingu

                                                                                  Zapraszamy


BC
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone