: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

27-05-2008 | Piknik na nowym boisku w Batorowie-Sulava

Zapraszamy do fotorelacji z Festynu w Nowym Batorowie. A okazja do tego była nie byle jaka gdyż właśnie, dnia 22.05.2008 reaktywowano tam Nowe Boisko do piłki nożnej. Właściciel tego okazałego terenu, Bartłomiej Turoń, - przeznaczył go na boisko dla dzieci i młodzieży, i nawet dla biegających dorosłych. Tak żeby wszyscy chętni mogli pouganiać się za łaciatą, szmacianą piłeczką. Niektórym po takiej przebieżce też na pewno piłeczka spadnie;).
Czynny udział przy reaktywacji  terenu boiskowego brali: firma P.H.U. Rolbiel - Marian Biel oraz znany wszystkim doskonale, właściciel Dyskoteki Sulava mr. Witek. Gadżety reklamowe dla nieco młodszych uczestników imprezki ufundował Salon Plus GSM przy placu Słowiańskim, w osobie pani Mari Eichler.
Swoją obecnością zaszczycili otwarcie również Proboszcz Parafi Rzymsko-Katolickiej Parafi Wniebowzięcia Matki Bożej w Nowakowie ks. kanonik Stanisław Biały oraz zastępca wójta gminy Elbląg - Jan Puzio.
A jak się tam bawiono możecie obadać na zapodanych fotach. Szczerze mówiąc fajnie jest tak poganiać za futbolówką po dobrym schładzaniu się w cieniu kega.

Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone