: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

24-11-2005  | Trójpak EUH-E z domieszką Millera

No to znów studenci zarządzili!!!. Ekipa oczywiście się tam znalazła i obadała, co nowego się dzieje w kwestiach zabawy.
Z nowych rzeczy to klimatyczne dodatki w Milerze, w postaci luster i czadowej święcącej kuli, która załapała się na którejś fotce. Coraz lepiej i klimatycznej wygląda ten lokalik. Nic tylko przychodzić i podziwiać. Oczywiście nie zapominając od dobrej zabawie i odwiedzinach barku.
Jak już zarzekałem się wcześniej, tym razem dotarłem na imprezę w formie samonożnej i dzięki temu wpierw trafiłem do wyżej wymienionego baru. Bo zatankowniu małego co nieco (Dzięki wielkie Obsłudze Baru), wyniosło mnie na pstryki parkietowe.
A tam... To co najlepsze w wieczornym spędzaniu czasu. Czyli dobre tańce podlane sosem doskonałej muzyki. Muzyki przez duże M. Dlatego duża ta literka, bo na parkiecie naprawdę Dużo się działo. Ostry "dens", przetykany muzyką z lat 60-tych i nieco niespodziewaną "Kalinką", która naprawdę dała ognistego kopa klimatowi dyskoteki. Dokładne obstrykanie tego tańca, w następnym Paku Fotograficznym. Tak więc już zapraszam do fotek a ja wracam do pichcenia następnego tekstu i fotek do jutrzejszego zarzutu na Vortal.
No i jak zwykle czekamy na Relację z Własnych Doznań Kierowników Zamieszania. Mam nadzieję, że załapią się na drugi wrzut fotek. Haj Hi, Haj Ho do następnego razu.

Hospes
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone